סוף לסאגה: מנחם בן פורש מ"סדר יום"

שבוע בלבד לאחר שצורף לתוכנית "סדר יום", הודיע מנחם בן על פרישה. " אני לא מתכוון להמשיך במלחמות גרילה. קרן נויבך היתה צריכה או לפרוש או פשוט להגיש איתי, בלי התחכמויות"

ynetפורסם 12:44, 30/07/2012
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

מנחם בן פורש מ"סדר יום": כשבוע לאחר שהצטרף להגשת התוכנית ברשת ב', הודיע היום (ב') בן למנהל הרדיו מיקי מירו כי הוא אינו מתכוון לשוב ולהגיש אותה לצד קרן נויבך.

 

"אין לי שום עניין לשדר בתוכנית", כתב בן למנהל הרדיו, וביקש כי לא יזמינו אותו אליה שוב. בשיחה עם ynet הוסיף בן: "ההחלטה היא סופית. נדחקתי לפינה ואין לי עניין להילחם על זמן שידור. אני לא מתכוון להמשיך במלחמות גרילה. במצב מוסרי כזה, קרן נויבך היתה צריכה או לפרוש או לבלוע את הגלולה הלא מרה: פשוט להגיש איתי, בלי התחכמויות".

 

כזכור, לפני כשבועיים החליט מנהל הרדיו מיקי מירו לצרף את מנחם בן להגשת התוכנית "סדר יום" לצד קרן נויבך כגורם מאזן. בתחילה נטען כי בן יהיה אחד מבין כמה מגישים מתחלפים, אך לבסוף הוחלט כי הוא ישמש כמגיש קבוע. כניסתו של בן לשידור לא עברה בצורה חלקה, עם הגעתם של מפגינים שטענו כי מדובר בהחלטה פוליטית.

 

יממה בלבד לאחר שבן הוצמד לנויבך בהגשת התוכנית, הגיע הפיצוץ הפומבי הראשון. במהלך אחת מהפסקות הפרסומות בשידור התפרץ בן לעבר צוות התוכנית ונויבך בטענה כי אינו מקבל מספיק זמן שידור. ל-ynet נודע כי נויבך ניסתה להרגיע את בן ולהסביר לו את אילוצי השידור, אך זה המשיך בדרישותיו. 

 

באותו היום הודיע בן כי הוא אינו מאמין שישוב לשדר, אך ממתין להודעה מטעם הנהלת הרדיו. היום כאמור פנה בן בצורה עצמאית וביקש שלא להמשיך לקחת חלק בתוכנית.

 

מרשות השידור טרם התקבלה תגובה.

 

הוספת תגובה