סוף שבוע שמח: 4 שירים חדשים של לוס כפרוס

להקת "לוס כפרוס" מרובת המשתתפים, גייסה ממעריציה את הכסף להפקת אלבומה השני "חיים בסרט". כעת, רגע לפני שהוא יוצא, קבלו האזנה ראשונה לארבעה שירים מתוכו

ynetפורסם 14:38, 10/01/2013
ןעוט...
צילום: אדם נישמע
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

קוראים להם "לוס כפרוס" והם החלו את דרכה בישראל כבר לפני עשור. בשנים שחלפו, הלהקה עובדת רבות בשוליים, מושכת אליה קהל חובב מוזיקת רגאיי, סקא ופאנק. מחר (ו') תוציא הלהקה מרובת המוזיקאים את אלבומה השני, שייקרא "חיים בסרט" ורגע לפני יש לכם הזדמנות להאזין כאן לארבע שירים מתוכו בבכורה: "מלחמה", "הדברים היפים", "Ska Doctor" ו-"Mobilia".

 

 

צילום: גל אלי וקרן פרטוקלוס כפרוס. רבת משתתפים (צילום: גל אלי וקרן פרטוק)

 

הלהקה הוקמה על ידי ארקדי יעקובסון, אנטון קוליאדקו ואנדרי בר, חברים טובים שעלו לישראל בשנות התשעים ממחוזות שונים של ברית המועצות לשעבר.

במהלך הזמן הלהקה ערבבה תרבויות שונות במוזיקה שלה וכך גם באלבום החדש כשהיא מבצעת שירים בעברית, אנגלית רוסית וספרדית. על ההפקה המוזיקלית של השירים אחראי חבר להקת "בלקן ביט בוקס" ואחד משותפיו המוזיקליים של ברי סחרוף, בן הנדלר.

כמו אמנים רבים בתקופה האחרונה, גם "לוס כפרוס" יצאו במיזם תרומות אינטרנטי, כשהיא מבקשת מהקהל שלה לתרום כסף לעזור לה לממן את האלבום ואת קידומו, עד כה הצליחה הלהקה לאסוף לא פחות מארבעים אלף שקלים והשיגה את כל הסכום לו שאפה

ב-31 בינואר הלהקה תשיק את האלבום החדש בהופעה במועדון "האזור" בתל-אביב. בינתיים, תכנסו לקצב ותהנו מהשירים.

 

הוספת תגובה