סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  הראל סקעת בפנייה אישית לראש הממשלה

  הזמר העלה תמונה של בן זוגו על מדים, וביקש מראש הממשלה ואשתו להילחם עבור הזכויות שלהם כמשפחה קטנה וגאה, ממש כמו שהם נלחמים על הזכות של מדינת ישראל הקטנה והגאה להתקיים

  מערכת Pplus
  ןעוט...

  בימים בהם מדינת ישראל מצויה תחת מתקפת טילים ומתכוננת למלחמה כוללת, אין הבדל אמיתי בין המפורסמים לאחרים, וכולם כאחד רצים למרחב המוגן או מתגייסים למאמץ המלחמתי. כך גילינו שבן זוגו של הראל סקעת, עורך הדין, הדוגמן והסרן במילואים, עידן רול, גוייס בצו 8 ומיד עזב את המשפחה ועלה על מדים לבסיס. 

   

  אחד הקצינים השווים שראינו

   

  סקעת, גאה בבן זוגו, העלה את התמונה של רול על מדים לאינסטגרם שלו, בלי כיתוב וזכה עד כה ללמעלה מעשרים אלף לייקים. יום אחרי, העלה הזמר תמונה נוספת לאינסטגרם שלו, ובה הכיתוב הבא:

   

  "מר וגברת נתניהו היקרים.

  קפצו תמונה אחת אחורה כאן בעמוד שלי. זה בן הזוג שלי עידן, סרן במילואים בחיל המודיעין, שבמקום לשבת אינו עכשיו בארוחת שישי נמצא באיזה בונקר בעוטף עזה. נלחם כמו רבים במלחמה על הזכות שלנו לחיות כאן, ועושה זאת בגאווה ופטריוטיות מעוררת הערכה. עוד מעט כשהתותחים ידומו, כשאנו נצא למלחמה על הזכויות שלנו כאן, כזוג ומשפחה, אנא חיזרו לתמונה והילחמו בגאווה גם בשבילנו.. שבת של שקט".


  סקעת בפנייה ישירה לביבי ושרה

   

  המדור מקווה מאוד שבני הזוג נתניהו ראו והפנימו את הבקשה. כשכל עם ישראל מתגייס למלחמה, אין שום סיבה שהמדינה לא תפעל לטובת שוויון זכויות, כשם שהיא מתגייסת לטובת שוויון חובות.

   

  צילום: עידו ארזגנים משובחים.רול וסקעת

   

   

  הראל סקעת ועילי בוטנר בביצוע ל "שיר למעלות"