סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  בלי בושה: מיילי סיירוס מתפשטת לגמרי

  זה לא שאנחנו בשוק שהזמרת מורידה את הבגדים כל שני וחמישי, זה שהפעם היא לקחה את זה עד הסוף. קבלו את סיירוס כמו שמעולם לא ראיתם אותה

  נעם קסל

  את זה שמיילי סיירוס (22) אוהבת להתפשט - אנחנו יודעים, אבל פייר, לא ציפינו לראות כל-כך הרבה ממנה, בזמן קצר כל-כך. במהלך סיבוב ההופעות שלה, חברה הטוב, שיין תומאס תיעד את הזמרת מתערטלת בכל מיני סיטואציות, שעכשיו, סיירוס חושפת בשמחה במגזין V. האנטומיה של גריי? יותר כמו האנטומיה של מיילי.

   

  אבל את הנעליים לא חלצת?

  טוב, אין ספק שנוח לך עם הגוף שלך

  נכון, זו לא הפעם הראשונה שמיילי חושפת פטמה או אפילו חריץ, אך היא מעולם לא הייתה חשופה כל כך. למעשה, חלק מהתמונות כל כך גלויות, שלא יכולנו שלא לתהות אם סיירוס מנסה לשבור את האינטרנט? תשפטו בעצמכם.

   

  מה שבטוח, הוא שאין מצב שבן זוגה של הזמרת, פטריק שוורצנגר (21) באמת מבסוט מהסיפור, למרות שהוא טוען שהוא אוהב את הצד הפרוע שבה. ואם הוא לא מבסוט, רק תארו לכם מה אבא שלו ארנולד יחשוב.

   

  "חיי המין של מיילי ופטריק מאוד חייתים ופרועים" סיפר מקור לאתר 'הוליווד לייף' רק לאחרונה, אולי מה שנתן השראה לפירסום התמונות? "הם מבלים שעות בחדר המיטות, הקשר ביניהם מאוד פיזי" המקור ממשיך והמדור מסמיק. "הם רוצים להיות ביחד, יש ביניהם כימיה מדהימה והם חמים אחד על השני" טוב בסדר, הבנו. העיקר שאתם נהנים.


  הכי לבושה שיש

  ואיפה כדור ההרס שלך?

  אנחנו לא בטוחים, אבל נראה לנו שברחה לך פטמה