אפשר להתחרט: ג'ימייל מאפשרת לעשות Undo למייל

מהיום מאפשרת גוגל באופן רשמי לבטל מיילים בג'ימייל ששלחתם והתחרטתם עליהם בטווח זמן של 5-30 שניות לאחר השליחה ולא רק על-ידי התוכנה הניסיונית

ynetפורסם 19:09, 23/06/2015
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

אחרי שש שנים בגרסת בטא - עכשיו סוף סוף זה רשמי: נניח שבדיוק שלחתם מייל לחבר או חברה שבו סיפרתם להם כמה קשה לכם בעבודה וכמה אתם שונאים את הבוס. השקעתם כל כך בלתעל את הכעס אל המילים והדואר האלקטרוני ושלחתם - דווקא לאותו הבוס שאתם שונאים כל כך.

 

להודעה של גוגל מהיום

 

דמיינו לכם סיטואציה אחרת: שלחתם מייל נאצה לאקס והתחרטתם מיד עם רגע השליחה, או אפילו השבתם לכל המכותבים כשלמעשה התכוונתם לפנות רק לאחד מהם. למי מאיתנו לא קרו הסיטואציות המעצבנות האלה ודומות לה? עכשיו כבר לא צריך לאכול את הלב על כל מייל שנשלח בטעות או בהיסח דעת: ג'ימייל הודיעו רשמית על כפתור ה-Undo שיבטל את המייל וככל הנראה גם את הדאגות. במשך שש שנים הביטול היה בגדר תוכנה נסיונית, שזמינה במסגרת Gmail Labs.

 

תמונה כלליתההודעה שפרסמה גוגל, היום

 

תמונה כלליתהולכים ל-setting ואחר כך ל-general

תמונה כלליתואז בוחרים בין 5 ל-30 שניות

 

אחרי שנים של ניסויים ג'ימייל משיקה היום (ג') באופן רשמי את הכפתור שיאפשר לכם השהייה של 5 עד 30 שניות לכל אימייל שנשלח. במהלך זמן זה, תוכלו לבטל אותו לפני שיגיע ליעדו - ויגרום לכם צרות. האופציה תהיה זמינה גם למשתמשים בג'ימייל דרך האפליקציה הסלולרית. ההודעה על החידוש נכתבה בין היתר באתר גוגל.

 

כדי שהכפתור החדש יופיע אצלכם תצטרכו להוסיף את האופציה בהגדרות. אז מה עושים? לחצו על setting. לאחר מכן לחצו על general, חפשו את enable undo send ואז תוכלו לקבוע כמה זמן המייל שלכם יתעכב בשליחה - 5,10,20 או 30 שניות. אל תשכחו לשמור את השינויים.

 

 

 

 

הוספת תגובה