סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  חזרת פתאום: אלק בולדווין התנפל על צלם פפראצי

  אם גם אתם כמונו, חשבתם שהשחקן עבר שיקום ולמד לשלוט על העצבים שלו, תתכוננו לשחרר איזו אנחת "OMG" המלווה באכזבה קלה, כשתצפו בו צורח על צלם ומאבד את זה לגמרי. שומע? אנחנו מכירים סנדאות ממש טובות בשביל הבעיה שלך

  מיטל קויפמן

   

  יש דברים שלא משתנים אף פעם, נניח, כמו המזג החם של אלק בולדווין (58). בכל פעם שניכרת רגיעה מסויימת בהתנהגות האגרסיבית של השחקן, הוא חוזר לצרוח בעוצמה על קורבן תמים. אחרי שצעק על שוטרים הגיע תורו של צלם פפראצי, שתיעד את בולדווין ואשתו ההרה, הילריה (32), בבוורלי הילס.

   

  התקרית אירעה ביום רביעי האחרון, כשאלק לא חסך בדציבלים וניבולי פה וצרח על הצלם להניח לאשתו ולסתום את הפה. לסיום, כינה אותו "זבל" ונכנס לרכבו. קסם של בחור.

   

  צילום: Gettyimagesהיא בהריון כבר שנתיים ברציפות. אלק והילריה בימים רגועים יותר (צילום: Gettyimages)

   

  תקרית נוספת של בולדווין הייתה בשנת 2011 כשהשחקן איבד את זה במטוס והורד ממנו לפני ההמראה, לאחר שהתפרע והפחיד את הנוסעים וצוות הדיילות. היינו אומרים שזה משבר גיל 60, אבל זה יהיה שקר גס.

   

  אבל למי שחשב שהשחקן משחרר מילים קשות רק אל עבר אנשים זרים נזכיר לכם, שבשנת 2007 התפרסמה הקלטה של הודעה קולית שבולדווין השאיר לבתו איירלנד, אז בת 11 בלבד. בהקלטה נשמע השחקן כשהוא מכנה את בתו "חזירה חסרת התחשבות", אולם בשנת 2015 השניים התבדחו על התקרית החמורה בתמונה משותפת. אותנו זה לא ממש מצחיק. טיפול היא לא מילה גסה.

   

  עכשיו כבר אפשר לצחוק על זה. בולדווין ואיירלנד