סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  זה סוף סוף קרה: בר רפאלי אמא

  אחרי תשעה חודשים של ציפייה, אינספור תמונות פפראצי של הבטן ההריונית וכמה שערוריות בדרך, הטופמודל ובעלה, עדי עזרא, הביאו לעולם את בתם הבכורה והפכו להורים. המדור בהתרגשות שיא ומביא לכם את כל הפרטים - כולל את שם התינוקת הכי מפורסמת בביצה

  יוני פרוים

  שבעה חודשים אחרי שבישרה לעולם באינסטגרם שהיא ובעלה, עדי עזרא, נמצאים בהריון ראשון, הטופ מודל בר רפאלי מוסיפה לרשימת התארים שלה גם את הטייטל "אמא", אחרי שהביאה לעולם, היום (ה'), את בתה הבכורה במשקל 3.180 ק"ג, בלידה שנערכה בבית החולים ליס במרכז הרפואי איכלוב בתל אביב. סימנתם את התאריך ביומן? כי היום ייכנס לפנתיאון עולם הרכילות בישראל. ורדו קצת למטה, נספר לכם איך קוראים לתינוקת הכי מפורסמת בישראל.

   

  צילום: אמיר מאירימזל טוב להורים הטריים. רפאלי והבעל עדי עזרא (צילום: אמיר מאירי)

   

  אז נכון שבר רפאלי היא שם דבר, אבל בתה הקטנה קיבלה את שם המשפחה של עדי, עזרא, והשם שנבחר לילדה הוא ליב. ליב עזרא. תגלגלו את זה על הלשון, יש לזה צליל לא רע.

   

  כפי שכבר התרגלנו לכל מה שקשור בחייה של רפאלי, גם ההריון של הדוגמנית הפך במהרה לדבר הכי מדובר בתעשייה, ולווה בלא מעט אייטמים ואפילו שערוריות שסוקרו בהרחבה. רפאלי אמנם הצהירה בראיון מיוחד באולפן Pplus שהיא תרשה לעצמה לצאת לחופשת לידה מוקדמת ותתלה את הסטילטו הרבה לפני הלידה, אבל במשך תשעת חודשי ההריון האמא לעתיד לא הפסיקה לעבוד. אין, את מסורה שזה משהו.

   

  אז מה ברבור הספיקה לעבור במהלך ההריון המסוקר בביצה? לצעוד בחודש החמישי על המסלול בתצוגת אופנה, להצטלם לליין בגדי הים שלה ולייצר סקנדל בנושא לאחר שהאושמה בהעתקה של הדגמים, להצטלם בבטן חשופה בחודש השביעי למגזין אל ספרד שהטיס במיוחד עבורה צוות לישראל ואפילו הצליחה להרגיז את תושבי באר שבע והסביבה אחרי שטענו שלא נותנים להם לחנות בקניון בעקבות פתיחת חנות "אורבניקה". כמובן שלא נשכח את שלל תמונות הפפראצי של רפאלי, כשליוונו אותה לאורך כל חודשי ההריון. תודי שזה אלבום ההריון הכי מושקע שקיבלת.

   

  צילום: splashnewsוהיה גם את הטיול בחודש השביעי לברצלונה (צילום: splashnews)

   

  מבית החולים נמסר: בית חולים ״ליס״ ליולדות שבמרכז הרפואי איכילוב מברך את הדוגמנית בר רפאלי לרגל הולדת בתה ליב עזרא שבאה לאוויר העולם, לפני דקות ספורות, במשקל 3.180. לאם ולתינוקת שלום. בר ומשפחתה מודים לצוות בית החולים על הטיפול המסור והלידה בראשות ד״ר רונית אלמוג.


  צילום מסךואיך אפשר לשכוח את הבגד ים (צילום מסך)

  צילום: דנה קופלובחודש חמישי גם צעדתי על המסלול (צילום: דנה קופל)

   

  ולמי שרוצה לראות שוב את הראיון האלמותי של רפאלי באולפן ynet:

   

  (מגיש: אייל גיבלי, בימוי: אלעד רובינשטיין, עריכה: דפי מקל הפקה: ערן רחמני, נעה חסלוביצר)