סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  אנג'לינה ג'ולי והילדים נחקרו על ידי ה-FBI

  אחרי שהעולם כולו הוכה בתדהמה כשגילה שהפאוור קאפל של הוליווד מתגרש, ושמועות על התנהגות אלימה מצדו של בראד פיט צצו באתרי הרכילות, הבולשת הגיעה לביתה של השחקנית לתחקר אותה ואת ילדיה על הנעשה באוויר

  מיטל קויפמן

  gettyimagesשלום גם לך. אנג'לינה ג'ולי שומרת חוק (gettyimages)

   

  העולם מציין בימים אלה חודש לחורבן בית שלישי, כלומר ביתם המשותף של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי, שהודיעו על גירושים ושברו לנו את הלב. אתר TMZ דיווח שביום שלישי האחרון ג'ולי זכתה לביקור של שני סוכני FBI, שהגיעו לביתה במאליבו, ותשאלו אותה ואת ילדיה על תקרית המטוס שאירעה בין בראד למדוקס, בנם בן ה-15 של הזוג הפרוד.

   

  מקורב לשחקנית סיפר שהחוקרים שהו בביתה שלוש שעות, ועברו על מה שאירע במטוס דקה אחרי דקה. אנג'י והילדים שיתפו פעולה, והמקורב הוסיף שהחוקרים התמקדו בניסיון להבין האם התקרית התרחשה כשהמטוס חג בשמי ארצות הברית או לא. עם זאת, סביר להניח שלא ייפתח תיק נגד פיט, ומדובר בהליך שגרתי של השלמת פרטים חסרים.

   

  צילום: Gettyimagesפעם, כשטיסות התנהלו על מי מנוחות. בראד, אנג'י ומדוקס (צילום: Gettyimages)

   

  כזכור, אחרי ההודעה הפתאומית על הגירושים, שלל ספקולציות ושמועות בנוגע לפרידה החלו לשטוף את הרשת. בין בגידה לסמים פורסם שבראד נחשד בהתעללות בילדיו, שאנג'לינה חסמה את מספר הטלפון שלו ושהוא שבור לחתיכות. בראד, לא הטלפון. מנגד, עלו קולות שאמרו שיחסים עלו על שרטון בגלל פעילותה ההומניטרית של ג'ולי, והעובדה שהיא זו שמסכנת את הילדים כשהיא גוררת אותם לאיזורים מוכי אסון. 

   

  אם זה לא מספיק נורא, היינו צריכים לחזות בפרידה של בובות השעווה של בראנג'לינה, שהיו המסמר האחרון בארון הקבורה שנקרא מוסד הנישואים. הבנט דה ג'ואיש פיפל סאפרד אינאף?

   

  צילום: gettyimagesאהבנו אתכם (צילום: gettyimages)