סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  ג'ניפר לופז נישקה את האקס, אשתו עזבה אותו

  הזמרת עלתה על הבמה ביחד עם הגרוש שלה, מארק אנתוני, אבל מהר מאוד העניינים התחממו והשניים מצאו עצמם מצמידים שפתיים, כשאנתוני, רק נזכיר לכם, נשוי לאישה אחרת, שכמובן מיהרה להיפרד ממנו. לא חשבנו שאת הטיפוס שהורס משפחות, ג'ניפר

  מיטל קויפמן

   

  ג'ניפר לופז (47) ובן זוגה, קספר סמארט (29), נפרדו בחודש אוגוסט האחרון, אחרי חמש שנות זוגיות. בזמן שהיא נודדת ברחבי העולם, רווקה וחטובה מתמיד, בעלה לשעבר ואבי ילדיה, מארק אנתוני (48), טיפח נישואים מאושרים עם שאנון דה לימה (28). ג'יי לו החליטה שאם היא הולכת לישון לבד, גם האקס ילך לישון לבד, ורקחה את מזימת הפרידה המושלמת. טוב, לא בטוח שהיא עשתה את זה, אבל הסיפור הזה הולם את רוח הטלנובלה שהתרחשה בסוף השבוע האחרון.

   

  A photo posted by Marc Anthony (@marcanthony) on

   

  ביום חמישי התקיים טקס הגראמי הלטיני. אנתוני זכה בפרס ואפילו שר דואט עם גרושתו, ג'יי לו, שנישקה אותו. על השפתיים. הקהל הריע, השניים נראו נבוכים, ומקורות התחילו להישבע לאתר TMZ שהם חזרו להיות יחד והשמחה הייתה גדולה. מי שלקחה את זה קשה, ובצדק, הייתה דה לימה, אשתו של אנתוני בשנתיים האחרונות, שנפרדה ממנו שעות ספורות לאחר מכן.

   

  אנתוני ניסה לרכך את המכה והעלה לחשבון האינסטגרם שלו סדרת תמונות בהן הוא מנשק חברים קרובים, כדי להראות שנשיקות על השפתיים הן לא כזה ביג דיל. שאנון, כאמור, לא קיבלה את התירוץ, ושנתיים של נישואים הגיעו לסיום עצוב. אגב, אחרי ההודעה על הפרידה, מקורב לזמר נשבע שאנתוני וג'יי לו לא חוזרים להיות ביחד, והסביר שהם התנשקו רק כי הקהל דרש זאת מהם. תעשו לנו רק טובה, תיסגרו על גרסה אחת - זה מבלבל אותנו. 

   

  gettyimagesאז יאללה ביי. שאנון דה לימה ומארק אנתוני (gettyimages)

   

   

  ג'ניפר ומארק נישאו בשנת 2004, והביאו לעולם את התאומים מקס ואמה (8). השניים הודיעו על פרידה בשנת 2011, ואנתוני החל לצאת עם דה לימה שבועות ספורים לאחר מכן. גם ג'יי לו התקדמה מהר, ופצחה במערכת יחסים סוערת עם סמארט. אולי כדאי, כאילו, בתור הצעה, שקספר ושאנון יתחילו לצאת? זו תהיה נקמה מושלמת, והם יוכלו לעשות בייביסיטר למקס ואמה כשג'ני ומארק יצאו לתקוע אינצ'ילדות. בסוף היום, הכל נשאר במשפחה.

   

  gettyimagesאז מה? מתקאמבקים? אנתוני ולופז (gettyimages)