סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  עגול במיוחד: קירק דאגלס חגג יום הולדת מאה

  השחקן הוותיק חגג מאה שנות קיום במסיבה פרטית עם המשפחה והחברים הקרובים. אז תגיד, יש לך טיפים לחלוק איתנו?

  מיטל קויפמן

  APלא נראה יום מעל 85. קירק דאגלס מתלוצץ (AP)

   

  היינו מאחלים עד 120, אבל זה לא יכבד את המעמד: קירק דאגלס, אחד השחקנים הוותיקים ועטורי הפרסים בהוליווד, חגג בסוף השבוע האחרון את יום הולדתו ה-100. לכבוד המאורע החגיגי התכנסו בני משפחה וחברים למסיבה עם עוגה, פרחים ותמונות של דאגלס שצולמו לאורך הקריירה הארוכה שלו. כמה ארוכה? הסרט הראשון בו שיחק יצא לפני 69 שנים.

   

  המסיבה התקיימה ביום שישי בבית מלון בבוורלי הילס ובין האורחים שהגיעו לברך את קירק היו אשתו אן בת ה-97, הבן מייקל דאגלס עם אשתו קת'רין זיטה ג'ונס וילדיהם דילן וקאריס וחבר המשפחה סטיבן שפילברג. חוץ מעוגה מפוארת, דאגלס קיבל כוס גדולה של וודקה בתור בדיחה פנימית: רופאו האישי אמר שאם יצליח להגיע לגיל 100, ירשה לו לשתות אלכוהול.

   

  APאב ובן. קירק ומייקל דאגלס מרגשים (AP)

   

  כמו בכל אירוע גדול, גם זה כלל שורה של נאומים מרגשים. את תואר מלך הדמעות קטף בנו של קירק, מייקל, שדיבר על אביו ביראת כבוד. "הדבר הכי מדהים באבא, בעיניי, היא המערכה השלישית של חייו. אחרי כל ההישגים המקצועיים שלו והתרומה הרבה שהעניק למדינה, בנקודות בחייו בהן נקלע למצוקה ואיבד בן, שרד התרסקות מסוק ועבר שבץ, הוא הצליח להגיע להישגים יוצאי דופן". קירק, שהיה נבוך מהמעמד, התבדח ושאל "על מי הוא מדבר? הוא אמר דברים נחמדים על אדם שאינני מכיר". יום הולדת שמח, קירק! עד 120 לגמרי קטן עליך.

   

  APנסיכה, העוגה היא בשבילו. קתרין זיטה ג'ונס נוגסת (AP)

  APמזל טוב חמודים! (AP)