סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  בראד פיט: אנג'לינה ג'ולי מסכנת את הילדים שלנו

  הסאגה המשפחתית סביב הפרידה המתוקשרת של השחקנים ממשיכה לעשות רעש, הפעם מכיוונו של פיט, שהחליט שלא לשמור בבטן את תחושותיו כלפי אשתו בנפרד. "לאנג'לינה אין ביקורת עצמית", נכתב במסמכים שהוגשו מטעמו לבית המשפט

  מיטל קויפמן

  צילום: Gettyimagesפותח את הפה. בראד פיט (צילום: Gettyimages)

   

  חנוכה וחג המולד יחולו מחר, ואיך לומר בעדינות? זו לא ממש המתנה לה ציפינו. קרב הגירושים המר בין בראד פיט (52) ואנג'לינה ג'ולי (41) נמשך, אבל הפעם, פיט נמצא בצד המטנף. מישהו לא יקבל ביקור מסנטה השנה.

   

  במסמכים שעורכי דינו של השחקן הגישו אתמול (ה') לבית המשפט בלוס אנג'לס נטען שג'ולי מכבסת את הכביסה המלוכלכת של המשפחה בפומבי, מבישה את הילדים של השניים ואף מסכנת אותם. פיט ביקש להפוך את תיק הגירושים לחסוי וטען שאנג'לינה עושה בדיוק את ההיפך, דבר שהופך את ענייניהם המשפחתיים לפומביים, פוגעים בהסדרי הראייה שלו וממיטים בושה על המשפחה.

   

  gettyimagesמישהו מכם היה ילד רע השנה? (gettyimages)

   

  "לאנג'לינה אין מערכת ביקורת עצמית, והיא לא מונעת ממידע רגיש להגיע לעיני הציבור. אולי יש לה מניעים אחרים לעשות זאת", נכתב במסמכים מטעמו של פיט. כזכור, בחודש ספטמבר האחרון הגיעה ג'ולי בבקשה לגירושים ודרשה משמורת פיזית על הילדים מדוקס (15)פקס (13), זהרה (11), שיילו (11) ,ויויאן ונוקס (8).

   

  שמועות רבות אפפו את הסיבה לפרידה, כולל רומן שבראד ניהל עם השחקנית מריון קוטיאר על סט סרטם המשותף ואף שימוש בסמים. חקירת FBI נפתחה בחשד שהוא התעלל בילדיו, אולם היא נסגרה והוא נוקה מכל אשמה.ואנחנו שואלים - מה דעתכם להתאסף יחד לסוף שבוע אחד עם קצת ליקר ביצים, מזמורי חג ומתנות? יש סיכוי שזה יעשה לכם רק טוב.

   

  פעם בראד היה מדבר על אנג'י אחרת לגמרי: