סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  בשעה טובה: שרית חדד בהריון ראשון

  הזמרת הצליחה לשמור את הסוד הכמוס הזה כמה שבועות טובים לפני שגילינו כי היא בהיריון ראשון. צפו בראיון לאולפן ynet מלפני כמעט שנתיים בו היא מספרת כי היא עושה "סטאז'" על תכניתה להביא ילדים לעולם

  Pplus

  צילום: ענת מוסברגבקרוב אמא. חדד (צילום: ענת מוסברג)

   

  הזמרת שרית חדד בהריון ראשון! אחרי שאספנו את הלסת שלנו מהרצפה, הגיע הזמן לסמס איחולי מזל טוב לזמרת האהובה (38), שנמצאת בימים אלו בהריון ראשון, ובקרוב תוסיף לרשימת התארים גם את הטייטל "אמא".

   

  חדד פרצה לתודעה בגיל 17 כשהוציאה את אלבומה הראשון. מאז מנהלת הזמרת קריירה מצליחה באור הזרקורים כבר למעלה מ-20 שנה, אך למרות ההצלחה ואהבת הקהל היא שומרת על פרטיות בכל מה שנוגע לחייה האישיים, ומנהלת אותם הרחק מעין הציבור. 

   

  (צילום: יוגב אטיאס וניר כהן | בימוי: סיגל מגריסו | הפקה: ערן רחמני | סאונד: דניס קרסנופיורוב)

   

  חדד התראיינה לא פעם ולא פעמיים על רצונה בילדים, למעשה, באוגוסט 2015 דיברה באולפן ynet עם אבי שושן על רצונה בילדים, בעקבות עבודתה איתם ב"בית ספר למוזיקה". "ילדים מוצייאים ממני דברים שלא ידעתי שחבויים בי", אמרה חדד וכשנשאלה מתי היא תבשר לנו בשורות משמחות, ענתה: "כשזה יגיע, זה יגיע, ובעזרת השם זה יגיע. אני עושה עכשיו סטאז' על התכנית הזאת". כעת, ניכר כי היא סוף סוף הצליחה להגשים את החלום הגדול. אנחנו מאושרים בשבילך.

   

  צילום: אמיר מאיריבשעה טובה (צילום: אמיר מאירי)

   

  מההפקה של שרית חדד לא נמסרה תגובה.