תמונה כללית

חדש על המדף הפיננסי: רכישת מוצרים אונליין

אתר חדש לבנק המאפשר רכישת מוצרים פיננסיים אונליין, ביטול מהיר של פוליסת הביטוח והנחה בביטוח הדירה - חדש על המדף הפיננסי

אליצפן רוזנברגפורסם 17:04, 24/01/2017
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

אתר חדש לבנק ירושלים

בנק ירושלים משיק, לראשונה, אתר שיווקי שמיועד ללקוחות כל הבנקים. האתר החדש עוצב ותוכנן כחנות וירטואלית לרכישת מוצרים פיננסיים, המותאם לגלישה סלולרית , גם עבור לקוחות שאינם מנהלים את חשבון העו"ש שלהם בבנק ירושלים.

 

האתר החדש תוכנן כחנות מקוונת לרכישת מוצרים אונליין במודל E-commerce, ומותאם לצרכן החדש המאמץ טכנולוגיות וחדשנות מתוך רצון לבצע פעולות בצורה עצמאית, לאסוף מידע, להשוות, לבחור בין אלטרנטיבות ולבצע רכישות אונליין של מוצרים בנקאיים.

 

לדברי גיל טופז מנכ"ל בנק ירושלים: "בחרנו להשקיע בפרויקט שיאפשר ללקוחות כל הבנקים לרכוש פתרונות פיננסים אונליין מבלי לעבור בנק. "

 

ביטול מהיר של פוליסת הביטוח

לאחרונה הושק אתר "ביטול פוליסה", המאפשר ללקוחות כל חברות הביטוח לבטל את פוליסת הביטוח אונליין, בקלות ובמהירות - מבלי להמתין על קו הטלפון או לחפש מכשיר פקס.

 

מערכת האתר שולחת את בקשת הביטול בפקס ישירות אל חברת הביטוח, המחייב אותן לבטל את הפוליסה בתוך שלושה ימי עסקים.

 

לדברי החברה, על ידי מילוי קצר של הפרטים הרלוונטיים כולל חתימה אלקטרונית, יוכלו מבוטחי כל חברות הביטוח, בסוגי הביטוח השונים (ביטוח בריאות, רכב, פנסיה וכו') לבטל את פוליסת הביטוח בלחיצת כפתור ובכך לחסוך זמן יקר.

 

על פי החוק, מרגע שליחת בקשת ביטול הפוליסה שתישלח בפקס אל חברת הביטוח, החברה מחויבת לבטלה תוך שלושה ימי עסקים.

 

הנחה בביטוח הדירה

הכשרה חברה לביטוח יוצאת במבצע לעידוד ביטוחי דירה עד סוף ינואר 2017: חודש חינם לרוכשים ביטוח דירה ותכולתה והנחה של 50% בתעריף פוליסת נזקי טרור – 10 שקלים בלבד לחודש לרוכשים במהלך המבצע.

 

ביטוח תכולת דירה מכסה נזקי פריצה וגניבה, נזקי שריפה, רעידת אדמה ועוד. ביטוח המכסה נזקים הנובעים מסיכוני טרור יאפשר למבוטח לקבל שיפוי בנוסף לתשלום שיקבל במסגרת מס רכוש מהמדינה.

 

חופשה מוזלת לחברי מועדון הבנק

מועדון הלקוחות של מזרחי טפחות יוצא במבצע ללקוחותיו ומציע חופשה זוגית במגוון מלונות מרשת ישרוטל, ב-1,500 שקל, כולל מלונות היוקרה של הרשת.

 

חברי המועדון יוכלו ליהנות מחופשות עד לחודש יוני. בחודש פברואר יוצעו לחברי מועדון הלקוחות חבילות נופש לאמצע שבוע מוזלות - החל מ-599 שקל. ניתן להזמין חופשות עד ה-31.03 או עד גמר המלאי.

 

הוספת תגובה