מרחיבה את השבט: מדונה אימצה תאומות ממלאווי

  אחרי אינספור שמועות, ספקולציות ואנשים שמנסים למנוע את האימוץ, הזמרת ניצחה ואימצה לחיקה שתי בנות ממלאווי. עכשיו נותר לנו רק לחכות לתמונות של המשפחה המאושרת

  מיטל קויפמן

  צילום: Gettyimagesמזל טוב! מדונה (צילום: Gettyimages)

   

  עכשיו זה רשמי: מדונה (58) אימצה תאומות בנות ארבע, סטלה ואסתר, מבית יתומים במלאווי, כך דיווח הלילה (ד') ערוץ E!. אחרי חודשים של שמועות וספקולציות, בית המשפט במדינה אישר לזמרת לאמץ את הבנות. מדונה הגיעה בליווי עורך דינה, ופגשה במקום את אביהן ודודן של הילדות, שהיו עדים לאימוץ. אמן של הבנות מתה בשנת 2012, שבוע אחד בלבד אחרי שילדה אותן.

   

  "אחרי שאמן של הילדות מתה, הן עברו לחזקתה של הסבתא, שלא הצליחה לדאוג להן לבדה. זו הסיבה לכך שהן הועברו לבית יתומים", סיפרה דוברת בית המשפט, מלנגה מבולה, למגזין "People". סטלה ואסתר חיות בבית יתומים במלאווי, בסמוך לגבול עם זמביה. גם דיוויד בנדה, בנה בן ה-11 של מדונה, אומץ מאותו בית יתומים. נציג ממשלתי יטוס עם הבנות לארצות הברית, ילווה את התהליך המרגש ויוודא שמלכת הפופ מסוגלת להעניק להן בית ראוי.

   

   

  A photo posted by Madonna (@madonna) on

  בתחילת השבוע דיווחנו לכם שבני משפחתה של בתה המאומצת של הזמרת, מרסי ג'יימסהתנגדו בתוקף לאימוץ התאומות, והזהירו את בני משפחתן. "אתם עלולים לא לפגוש את הבנות יותר לעולם ולא לשמוע מהן. זה ירגיש כאילו הן מתו, וזה הכאב שאנחנו מתמודדים איתו מדי יום", אמר פיטר בנט, דודה של מרסי. הילדות מצטרפות לילדיה הביוליוגיים של מדונה, לורדס (20) ורוקו (16), ולילדיה המאומצים דיוויד ומרסי (11), שניהם ממלאווי ואומצו ב-2008 ו-2009. מזל טוב, חמודות! נקווה שאמא לא תעשה פאדיחות.

   

  צילום: gettyimagesכבר שכרת נני חדשה? לורדס, מדונה ומרסי (צילום: gettyimages)