סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  הפתעה: בן אפלק וג'ניפר גארנר ביטלו את הגירושים

  יותר משנה וחצי בנפרד הספיקו לזוג השחקנים להבין שהם בשלים לעבוד על הנישואים וביטלו את הבקשה לגירושים. מה נגיד, אנחנו ממש מקווים שזה יעבוד הפעם

  מיטל קויפמן

  צילום: Gettyimagesקאמבק! ג'ניפר גארנר ובן אפלק (צילום: Gettyimages)

   

  אחרי שהשנה שעברה הייתה רוויה בגירושים ופרידות קורעות לב, הגיע הזמן לקצת חדשות טובות: מגזין "People" דיווח היום (ד') שבן אפלק (44) וג'ניפר גארנר (44) ביטלו את הגירושים. בני הזוג, שהודיעו על פרידה ביוני 2015, לא חזרו להיות יחד באופן רשמי, אבל מעוניינים לעבוד על מערכת היחסים שלהם.

   

  מקורב לשניים סיפר למגזין שגארנר הייתה זו שיזמה את המהלך. "ג'ניפר הגישה בקשה לביטול הגירושים. היא באמת רוצה לתקן דברים עם בן, והם הגיעו להחלטה משותפת: לתת לנישואים צ'אנס נוסף".  מקור נוסף חיזק את הדברים, ואמר שהכתובת הייתה על הקיר: "תמיד היה סיכוי לקאמבק ביניהם. הם אוהבים זה את זו ואת ילדיהם".

   

  צילום: APאז רגע, סלחת לו? (צילום: AP)

   

  בני הזוג נישאו בשנת 2005, והביאו לעולם שלושה ילדים: ויולט (11), סרפינה (8) וסמואל (5). אחרי שהשניים נפרדו, החל גל שמועות אודות הסיבות שהביאו לגירושים. למרות שאפלק הואשם אז בבגידה עם הבייביסיטר וחיבה עזה להימורים ואלכוהול, בני הזוג המשיכו לשמור על מסגרת משפחתית יציבה עבור הילדים, ונצפו לא פעם בחופשות ובילויים משותפים. אנחנו מחזיקים אצבעות שהפעם מדובר בקאמבק אמיתי.

   

  בהצלחה חמודים!