סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  בראד פיט: עברתי גמילה מסמים ואלכוהול

  השחקן השווה התראיין למגזין GQ ודיבר בכנות על השנה האחרונה בחייו שכללה, מלבד גירושים מכוערים, גם גמילה מהרגלים רעים. "לא עבר יום אחד מאז הקולג' בו לא שתיתי או השתמשתי בסמים"

  מיטל קויפמן

  משתבח עם השנים. בראד פיט

   

  בחודש ספטמבר האחרון בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי הטילו פצצה והודיעו שהם מתגרשים אחרי זוגיות בת 14 שנים. הפרידה התגלגלה במהרה למחוזות מכוערים והטחת האשמות הדדיות, כולל חקירת FBI שעסקה בתקרית אלימה בין בראד לבנו המאומץ מדוקס. מאז הפרידה מיעט פיט בן ה-53 להיראות בציבור, אולם כעת הוא החליט לשבור שתיקה והעניק ראיון כן במיוחד למגזין GQ.

   

  השחקן הצטלם לשלושה שערים שונים ויפים במיוחד ודיבר על הילדות שלו, פוליטיקה, קריירת המשחק ושאר זוטות. ברשותכם, נתמקד במה שחשוב באמת: הרגלים רעים. מאוד רעים. לפני חצי שנה הפסיק פיט לצרוך סמים ואלכוהול ומאז חייו טובים הרבה יותר. "היו לא מעט רגעים בהם נמאס לי מעצמי...לא הצלחתי לזכור יום אחד מאז הקולג' בו לא שתיתי או השתמשתי בסמים. הרגשות שלי נעלמו ואני מאוד שמח שהפסקתי עם כל זה...שתיתי יותר מדי והאלכוהול הפך לבעיה. אני שמח שעברה חצי שנה, למרות שזו שמחה שמהולה במעט עצב. התחושה חזרה לקצות אצבעותיי ואני חושב שזה חלק מהאתגר האנושי: אתה יכול להכחיש את הבעיות שלך, או לענות להן ולהתפתח".

   

   

  ים השיבולים שמסביב

   

  כשנשאל האם הוא מתגעגע לאלכוהול, ענה בראד "ובכן, יש לי יקב. אני אוהב יין ונהנה ממנו מאוד, אבל הייתי חייב להתרחק מזה לרגע. בכנות, הייתי יכול לשבת מתחת לשולחן ולשתות וודקה. הייתי מקצוען, ממש טוב בזה. החלטתי שאני לא רוצה לחיות ככה יותר והחלפתי את האלכוהול במיץ חמוציות וסודה. בדיקת השתן שלי היא הנקייה ביותר בכל לוס אנג'לס!".

   

  "ישבתי בתחושה מגעילה והייתי צריך להבין את הרגשות שלי. בסוף הבנתי שאני מורכב מהרבה דברים שאני לא אוהב. הם חלק ממני, אי אפשר להתכחש אליהם. אני חושב שכדאי לאמץ אותם ואז אפשר לפרק הכל לגורמים, להתמודד ולתקן". בראד הודה שכעת, כשהבית ריק מקולותיהם של הילדים, הוא חש בדידות גדולה. "הייתי מתחיל לצייר לעצמי תרחישים נוראיים בראש והבנתי שאני חייב להעסיק את עצמי. התחלתי ללכת לסטודיו של חבר וליצור, לפסל. אני עובד עם חימר, גבס, עץ וגומי. אני לומד את החומרים. זה עיסוק בודד מאוד, אבל מצאתי כאן את הקול שאני צריך".

   

   

  רווק מבוקש