תוכנית לבניית 430 דירות בפינוי בינוי בירושלים

קבוצת ISRAEL NBS מכינה תוכנית לפרויקט פינוי-בינוי בשכונת הקטמונים בירושלים לבקשת דיירי המתחם. על פי התכנית ייהרסו חמישה בניינים בני 119 דירות בשטח של כ-11 דונם בשכונה, לטובת בניית 430 דירות חדשות

עינת אלפסהפורסם 11:02, 29/05/2017
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

קבוצת ISRAEL NBS מכינה תוכנית לביצוע פרויקט פינוי-בינוי במתחם אלכסנדריון שבשכונת הקטמונים בירושלים. הקבוצה זכתה לאחרונה במכרז לייצוג דיירי המתחם, אשר ממוקם בין הרחובות יוסי בן יועזר, רבי תנחומא וקנאי הגלילי.

 

הדמיה: גיל חלמיש GPM 1 (הדמיה: גיל חלמיש GPM 1)

תמונה כלליתכתבות נוספות בערוץ הנדל"ן

 

התוכנית מתייחסת לשטח של כ-11 דונם בשכונה, אשר כולל כיום 119 דירות בחמישה בניינים. על פי התוכנית ייבנו במתחם 430 דירות חדשות בבנייה גבוהה לצד בנייה מרקמית, וכן יוספו שטחים ירוקים וציבוריים. בימים אלה פועלת החברה לקידום תוכנית בניין עיר (תב"ע) עבור הוועדה המחוזית.

 

הדמיה: גיל חלמיש GPM 1 (הדמיה: גיל חלמיש GPM 1)

צוות האדריכלים שנבחר לביצוע הפרויקט יכלול את משרדו של ארי כהן ואת משרד גיא איגרא. הפרויקט יבוצע בשותפות עם חברת רם ישראל.

 

יהודה ברזון, מנכ"ל הקבוצה: "אני גאה על העמקת הפעילות של החברה בירושלים ועל כך שנציגות התושבים במתחם אלכסנדריון בחרה בנו לבצע את הפרויקט שכה חשוב למרקם השכונה. לאורך כל הדרך הקפדנו על מערכת יחסים קשובה לדיירים תוך רצון להטמיע את תקוותיהם בדפוסי התכנון, כך אנו מתכננים להמשיך לפעול, ואנו משוכנעים שהפרויקט ישתלב באופן טבעי בנוף הירושלמי הייחודי".

 

דניאל מורי, יו"ר ועד הדיירים באלכסנדריון: "יחסי האנוש המעולים של קבוצת ISRAEL NBS הם אלו שהובילו אותנו להכריע לטובתה במכרז, זאת בנוסף לשאר הפרמטרים שראינו לנכון לבדוק, כמו איתנות כלכלית, חשיבה מחוץ לקופסה ומציאת פתרונות יצירתיים לאוכלוסיות מוחלשות".

 

לכתבה זו 4 תגובות
הוספת תגובה