סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  מפזרים אהבה: אגם רודברג והחבר צמודים

  השחקנית ההורסת הגיעה לפרימיירה של הסדרה "מתים לרגע" בכיכובה יחד עם בן זוגה בחודשים האחרונים ונראתה מאוהבת מתמיד. אנחנו כאן להזכיר שיממה אחרי המסיבה הקודמת של הסדרה דווח על ביטול האירוסים שלה. סגירת מעגל, מישהו?

  יוני פרוים

  צילום: רפי דלויהבלי עין רעה. אגם רודברג והחבר דור קרובינר

   

  חצי השנה האחרונה בחייה של השחקנית המוכשרת אגם רודברג יכולה בקלות להפוך לתסריט של סדרת להיט. אבל בינתיים, עד שרודברג תחליט שהיא רוצה להרים את הכפפה ולהוציא את זה לפעול, אנחנו נהיה אלה שמדווחים לכם על המתרחש. בחודש דצמבר האחרון הגיעה רודבר בלי הארוס, גל אמיתי, לחגוג את מסיבת סיום הצילומים של העונה השנייה של הסדרה בכיכובה "מתים לרגע". יממה אחרי כבר דווח שרודברג ואמיתי ביטלו את האירוסים ונפרדו.

   

  אמש (ד'), שבעה חודשים אחרי אותו ערב, התקיימה פרימיירת העונה השנייה לקראת עלייתה בשבוע הבא ב-HOT, ורודברג התייצבה לחגיגה הגדולה יחד עם בן זוגה בחודשים האחרונים, דור קרובינר. השניים נראו מאוהבים מתמיד ופיזרו חיוכים לכל עבר. אנחנו לא רוצים לפתוח פה, אבל אנחנו לגמרי רואים טבעת יהלום שתצוץ בחודשים הקרובים.


  צילום: רפי דלויהמדברים רק במבטים. רודברג וקרובינר

   

  עוד התייצבו אמש ב"בג'ימי הו" בתל אביב כדי לחגוג את המאורע שחקני הסדרה: עפר שכטר, ורד פלדמן, אביגיל הררי, מאיסה עבד אלהאדי, אדי קבטנר, ירדן תוסיה כהן, מוריס כהן, עדי חבשוש, אלברט אילוז ועוד.

  צילום: רפי דלויהקולטת שאנחנו כבר בעונה שנייה? עפר שכטר ורודברג

  צילום: רפי דלויהתוציא כבר לשון. שכטר ואדי קבטנר

  צילום: רפי דלויהדוקטור תציל אותי. מאיסה עבד אלהאדי ודוריד לידאווי

  צילום: רפי דלויהבריא ושלם. אלברט אילוז

  צילום: רפי דלויה50 גוונים של אפור. ורד פלדמן ובעלה סזר ביגר

  צילום: רפי דלויהשלא נפריע לכם. עירית קפלן ובעלה

   

   

   

  צילום: רפי דלויה