סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  ביי ביי ג'ניפר: בן אפלק מתחזק זוגיות חדשה

  השחקן בן אפלק התחיל לצאת עם לינדזי שוקוס, מפיקת התוכנית "סאטרדיי נייט לייב". מצד אחד, מזל טוב! מצד שני, אנחנו עוד חושבים על קאמבק עם ג'ניפר גארנר

  ענבל חננאל

  Evan Agostini/Invision/AP  בזוגיות חדשה, מזל טוב! (Evan Agostini/Invision/AP )

   

  רק לפני יומיים (ד') נשבה בנו רוח האופטימיות כשצמד השחקנים בן אפלק (44) וג'ניפר גארנר (45) נתפסו בעדשות הפפראצי מציגים משפחתיות למופת וקרבה מעוררת תקווה. ואילו הבוקר התעוררנו לידיעה כי אפלק התחיל לצאת עם לינדזי שוקוס, מפיקת תוכנית האירוח "סאטרדיי נייט לייב". רגע, עוד לא הספקנו לשתות את הקפה של הבוקר.

   

   

  מקור מוסמך מסר לאתר "E! News" כי השניים נמצאים בשלבים המאוד מוקדמים של הקשר ונפגשו לאחרונה בזמן שאפלק היה בלונדון. "זה יותר מסתם רומן קיץ", הוסיף המקור, "הם נהנים, דואגים זה לזה ולוקחים את זה לאט". בעוד הזוג הטרי מתאמץ לשמור את מערכת היחסים שלהם בסוד, צלמי הפפראצי כבר תפסו אותם מסתובבים יחד ברחבי לוס אנג'לס. אפלק ושוקוס אישרו שהם אכן ביחד.

   

  במהלך השנתיים האחרונות ניהלו גארנר ואפלק, הורים לשלושה, מערכת יחסים לא יציבה עם הכרזה על גירושים, קאמבק ושוב פרידה. בחודש מאי השנה עזב אפלק את הבית אבל גירושים סופיים טרם קרו פה. אוקיי, אנחנו מודים שאנחנו קצת דואגים לגארנר, שרק לפני שנה התראיינה למגזין "ואניטי פייר" והודיעה כי "אפלק הוא אהבת חייה". מאמי, הדרך הכי טובה לקבל בשורת איוב כזו היא הרבה יין, גלידות וקומדיות רומנטיות. אבל לא של בן, כן?

   

  splashnewsכבר לא ביחד. לבינתיים לפחות (splashnews)

  splashnewsיצאו דומים לאימא. אפלק והילדים (splashnews)