סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  מפגש מלכותי: מייגן מרקל פגשה את המלכה אליזבת'

  לאחר קצת יותר משנה של זוגיות צמודה (אך חשאית) עם הנסיך הארי, פגשה השחקנית היפה את האבא, נסיך צ'ארלס, הקסימה את האח הגדול הנסיך וויליאם ופגשה את הסבתא, המלכה אליזבת'. לפי הדיווחים השונים, "הפגישה הייתה טובה". זה עוד צעד מרגש בדרך לטבעת?

  ענבל חננאל

  CMT. Gettyimagesמוכנות להפוך להיות משפחה? המלכה אליזבת' ומייגן מרקל (CMT. Gettyimages)

   

  אוקיי, זה שיש לנו חולשה לארמון המלוכה זה ידוע, וכל פיסת מידע שמגיעה מכיוון הממלכה גורמת לנו לפרפרים בבטן והתרגשות יתרה. אז עזבו את זה שאנחנו מצפים, מחכים ובקושי ישנים בלילה מההתרגשות לקראת הצעת הנישואים הקרובה (אמן) שתגיע מהנסיך הארי לחברתו השחקנית מייגן מרקל, אין לכם מושג כמה התרגשנו מכך שבאתר us weekly דווח כי מרקל פגשה, סוף סוף, את המלכה אליזבת'.

   

  "מייגן כבר פגשה את אביו של הנסיך הארי, הנסיך צ'ארלס ואת אשתו הדוכסית קמילה, והקסימה את אחיו הגדול, הנסיך וויליאם", סיפר מקורב אנונימי של בני הזוג והוסיף: "ובכל זאת, מייגן הייתה מאוד לחוצה לקראת הפגישה עם המלכה".

   

  gettyimagesנו, מתי כבר טבעת? (gettyimages)

   

  אז נכון שלדוכסית קייט מידלטון לקח יותר מחמש שנים עד שפגשה את המלכה, אך כנראה שהנסיך הארי היה חסר סבלנות ומייגן, לשמחתה (כאילו, אנחנו מקווים), זכתה להכיר ולפגוש את המלכה אחרי קצת יותר משנה. לפי הדיווחים, הפגישה המרגשת התקיימה ב-3 ספטמבר, כשהנסיך הארי וחברתו השחקנית חזרו מחופשה באפריקה, שהוגדרה על ידי אחד מחבריהם של הזוג כ-"טיול של פעם בחיים". על פי דיווחים של מקורבים לשניים "הפגישה בין המלכה אליזבת' למייגן מרקל הייתה טובה וללא ספק יהיו עוד מפגשים רבים נוספים".

   

  שמועות נוספות סביב המפגש המסתורי בין המלכה לשחקנית ומערכת היחסים של בני הזוג מעלות כי הממלכה החלה בארגונים לקראת הכרזת הנישואים החגיגית. "האירועים האלה מתוכננים המון זמן מראש, זה לא פשוט להכריז על ידיעה מסוג זה", אמר הגורם המקורב. לדבריו, "הנסיך הארי מאושר ומצפה בהתרגשות לקראת היום שבו יכריזו על אירוסיהם". כבר אמרנו שאנחנו סופר מתרגשים, נכון?