סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  ג'יי זי מודה: בגדתי בביונסה

  הראפר הודה כי השמועות היו נכונות והוא לא היה נאמן לאשתו - אולי האישה הכי מפורסמת בעולם. השניים אף עמדו בפני פרידה ורק טיפול זוגי הציל אותם. כל הפרטים מהראיון שהשאיר את אמריקה בהלם

  יעל ביר-כץ

  getty imagesמי בוגד בביונסה לעזאזל? ג'יי זי וביונסה (getty images)

   

  הראפר המפורסם בעולם, ג'יי זי (שון קורי קרטר אם אתם מתעקשים להיות רשמיים), הודה בראיון מיוחד ל"ניו יורק טיימס" כי השמועות, הספקולציות והרמזים כולם היום נכונים והוא עשה את הבלתי יאומן ובגד באשתו, ביונסה נואלס האחת והיחידה.

  gettyimagesשרה לו את לימונדה ומתכוונת לכל מילה (gettyimages)

  היינו אומרים שכבר הרבה זמן אמריקה לא סערה כל-כך, אבל רק לפני כמה ימים העולם גילה כי עומדת להיות נסיכה אמריקאית בארמון בקינגהאם. ועדיין, מדובר בפצצה ענקית שהוטלה לעברנו.

   

  לכאורה, כל הרמזים היו שם: גם באלבום של ג'יי זי, "4:44" ויותר מכך, באלבומה המופתי של ביונסה, "לימונדה". להזכירכם, ביונסה רמזה מפורשות על הבגידה, והספקולציות לגבי זהותה הסודית של "בקי עם השיער הטוב" לא גוועו במשך חודשים. אבל עד אתמול (ד'), לא היה אישור רשמי לבגידה ויכולנו לדמיין שהם כן חיים באושר ועושר עם שלושת ילדיהם, בלו אייבי והתאומים סר ורומי.

   

  צילום: Gettyimagesושוב, מי לעזאזל בוגד בקווין בי? (צילום: Gettyimages)

   

  בראיון הנרחב שערך עם דין באקט, העורך הראשי של המגזין, הודה הראפר לא רק בבגידה באישה הכי מפורסמת בעולם, אלא גם שהשניים עמדו בפני פרידה ואלמלא הלכו לטיפול זוגי, כנראה היו מתגרשים.

   

  ג'יי זי מייחס את הבגידה לעברו הבעייתי וסיפר שהצלקות שהוא סוחב עימו מילדות, הן שהובילו להתנהגותו. "אתה חייב לשרוד", הוא הסביר למראיין, "אז אתה נכנס למוד הישרדותי ומה קורה? אתה סוגר את כל הרגשות שלך. אפילו עם נשים, אתה מתנתק לגמרי. במקרה שלי, זה היה עמוק מאוד והכל נבע משם. גם בגידה".

   

  הראפר הבהיר כי הרמזים שטופטפו על ידי בני הזוג באלבומיהם, לא היו מכוונים אלא נבעו מהיותם אמנים. "השתמשנו באמנות שלנו כמו בטיפול", אמר והוסיף כי ביונסה הייתה גאה במוזיקה שהוא עשה, ממש כמו שהוא היה גאה בשלה.

   

   

  כשנשאל איך הרגיש כש"לימונדה" יצא וכל השמועות חגו סביבם, הודה כי חש מאוד לא בנוח, אבל הבהיר כי "המקום הכי טוב להימצא בו בזמן הוריקן, זה ממש באמצע שלו. באמצע הכאב". ג'יי זי גם הודה כי גרם להרבה כאב אך שבזכותו היו להם הרבה שיחות והם הצליחו להתגבר על הסטטיסטיקה, שגורסת כי 50 אחוז מהזוגות מתגרשים בסופו של דבר. "לדעת כי כל הרגשות מחוברים ונובעים ממקום אחד, רק להיות מודע לזה, נותן לך יתרון משמעותי", הסביר הראפר.

   

  בהמשך הראיון, סיפר ג'יי זי על יחסיו הטעונים עם מי שהיה חברו הטוב, קניה ווסט בעלה של קים קרדשיאן, ואמר שהמצב ביניהם מסובך אבל הוא תמיד יאהב אותו והוא בטוח ששניהם יצחקו על כל הסיפור כשיהיו בני 89.

   

  צילום: Gettyimagesיישארו חברים גם בגיל 89. קניה ווסט וקים קרדשיאן (צילום: Gettyimages)