סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  אדי מרפי מסרב להכיר בבתו בת ה-10

  השחקן מסרב בתוקף להכיר בבת המשותפת לו ולכוכבת להקת ה"ספייס גירלז", הזמרת מלאני בראון (מל בי), בזמן שהאחרונה נאבקת להרחיק את בעלה לשעבר, מפיק הקולנוע סטפן בלפונטה, מאנג'ל בת ה-10. לכל הפרטים

  ענבל חננאל

  Gettyimagesמסרב להכיר בבתו. אדי מרפי (Gettyimages)

   

  השחקן אדי מרפי (56) מסרב בכל תוקף לפגוש ולהכיר באנג'ל בת ה-10, בתו של השחקן עם הזמרת מלאני בראון (42), כך פורסם אתמול (ד') באתר ה"דיילי מייל" לאחר שהתקיים דיון בבית המשפט המקומי בלוס אנג'לס. זאת בזמן שבעלה לשעבר של הזמרת, מפיק הקולנוע סטפן בלפונטה, נאבק בימים אלה לקבל הסדרי ראיה ומשמורת משותפת על אנג'ל, מכיוון שלטענתו הוא זה שגידל אותה במשך השנים ומגיל קטן היא קוראת לו "אבא".

   

  gettyimaesגירושים מכוערים. בראון וסטפן בלפונטה (gettyimaes)

   

  כוכבת להקת ה"ספייס גירלז" מתנגדת בתוקף לכך שבעלה לשעבר ייפגש וישמור על קשר עם בתה ואילו עורכת דינו של בלפונטה מנסה בימים אלה להשיג את אישורו של מרפי אך לטענתה הוא לא משתף פעולה ובלתי אפשרי להשיג אותו: "למרפי אין שום עניין או קשר עם אנג'ל והוא מתחמק מכל מחויבות ואחריות ולכן זה בלתי אפשרי להשיג אותו כדי לקבל את אישורו", כך אמרה עורכת הדין במהלך המשפט.

   

  כזכור, בדיוק לפני שנה הודיעה הזמרת כי היא ובעלה החליטו להתגרש, ואם חשבתם שכמו במקרה של ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו יצאה הודעה מכובסת כדי לשמור על פאסון אז לא - בראון יצאה לתקשורת וסיפרה כי בלפונטה נהג להתעלל בה פיזית, נפשית ומינית. לשניים יש בת משותפת, מדיסון בת ה-6, אחות קטנה לאנג'ל ופיניקיס (19).

   

   

  צילום: אינסטגרםסלפי עם אימא. בראון ואנג'ל (צילום: אינסטגרם)