סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  דיווחים בחו"ל: ויקטוריה ודיוויד בקהאם חיים בנפרד

  בני הזוג אמנם עדיין נשואים, אבל מקורבים מוכנים להישבע שהם חיים בנפרד תחת קורת גג אחת, ושזה עובד להם לא רע בכלל. "הם תמיד יהיו משפחה, אבל כרגע החיים שלהם שונים לגמרי"

  מיטל קויפמן

  צילום: Gettyimagesזה שיר פרידה? ויקטוריה ודיוויד בקהאם (צילום: Gettyimages)

   

  ויקטוריה ודיוויד בקהאם, שמנהלים מערכת יחסים כבר למעלה משני עשורים, חיים בנפרד, כך סיפרו מקורבים לבני הזוג למגזין "אס וויקלי". עם זאת, הם לא רוצים לסיים את הנישואים שלהם. "הם תמיד יהיו משפחה, אבל כרגע החיים שלהם שונים לגמרי".

   

  בני הזוג, שמחלקים את זמנם בין ארצות הברית ואנגליה, חלוקים לגבי המקום בו הם רוצים לגור. ויקטוריה בת ה-43 מיצתה את החיים בלוס אנג'לס, ומעוניינת לעבור עם המשפחה לאנגליה ולהתמקד במותג האופנה שלה. "היא מעדיפה חיים פשוטים יותר ונטולי לחץ", סיפר מקורב. דיוויד (42) מעדיף את ארצות הברית ונהנה מהחיים שאחרי הכדורגל. "הוא עסוק בשלו. זה לא מופרך שזוגות מתרחקים קצת אחרי תקופה ממושכת יחד".

   

  צילום: אינסטגרםפגוש את הבקהאמ'ס (צילום: אינסטגרם)

   

  למעשה, גם בית הנופש של השניים באוקספורדשייר, מעוצב בצורה שתגרום להם להרגיש לבד אפילו שהם יחד. "הבית מורכב משני אגפים: אחד שלו ואחד שלה. אני חושב שהם נהנים לחיות בנפרד אחרי נישואים כל כך ארוכים. המרחק הקבוע עושה להם רק טוב".

   

  השניים נישאו ביולי 1999 בחתונה מפוארת והביאו לעולם ארבעה ילדים: ברוקלין (19), רומיאו (15), קרוז (13) והארפר (6). עם כל כך הרבה ילדים, אין פלא שהם צריכים קצת שקט.

   

  צילום: אינסטגרםאז יאללה ביי (צילום: אינסטגרם)