סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  מזל טוב: דניאל קרייג ורייצ'ל ווייז מצפים לילד

  אחלו המון מזל טוב לשחקן, שמזוהה בעיקר כג'יימס בונד, ואשתו, שמצפים לבייבי ראשון יחד. "אני לא חושבת שאביא עוד ילדים לעולם", אמרה ווייז בריאיון למגזין Marie Claire בעבר - ואנחנו בהחלט שמחנו לגלות שטעתה

  ענבל חננאל

  צילום: Gettyimagesמזל טוב! רייצ'ל ווייז ודניאל קרייג (צילום: Gettyimages)

   

  אין דבר שיותר משמח אותנו מהריונות ולידות, באמת. לכן אי אפשר להאשים אותנו שברחה לנו צרחת התרגשות קלה כשנודע לנו שדניאל קרייג (50), המוכר בעיקר כג'יימס בונד, ואשתו, השחקנית רייצ'ל ווייז (48), מצפים לבייבי ראשון יחד. מזל טוב, חמודים!

   

  "בקרוב כבר יתחילו לראות עליי", אמרה ווייז ל"ניו יורק טיימס", והוסיפה: "דניאל ואני כל כך מתרגשים, יהיה לנו תינוק בקרוב! אנחנו לא יכולים לחכות לרגע שנפגוש אותו - או אותה, זה כל כך מסתורי".

   

  צילום: Gettyimagesגם אנחנו מתרגשים! (צילום: Gettyimages)

   

  זה יהיה ילדם הראשון של השניים, שהתחתנו בשנת 2011 ומאז מנהלים מערכת יחסים יציבה (טפו) וצמודה. הבייבי שבדרך יצטרף לשני אחיו למחצה, אלה (26), בתו של קרייג מנישואיו הקודמים לשחקנית פיונה לודון, והנרי, בנה של ווייז מנישואיה הקודמים לבמאי דארן ארונופסקי.

   

  בספטמבר 2012 התראיינה ווייז למגזין Marie Claire וסיפרה כי היא מרוצה מהמצב הנוכחי ולא בטוחה לגבי עוד ילדים בעתיד: "אני לא מתכננת להביא עוד ילדים לעולם - אבל אני גם לא אומרת שזה לא יקרה. אי אפשר לדעת". טוב נו, כנראה שלשחקנית יש בעיה קטנה עם קריאת העתיד, בכל זאת, בינואר האחרון התראיינה ל-Evening Standard ואמרה שמעולם לא חשבה שתתחתן. מזל שלחיים יש תוכניות משלהם.

   

  צילום: Gettyimagesמוכנים ללילות לבנים? (צילום: Gettyimages)