נו פילטר: אשלי גרהאם, הביקיני והצלוליט

  דוגמנית הפלאס סייז הלוהטת הצטלמה לקמפיין בגדי הים בעיצובה - בלי פוטושופ או כל דבר אחר שיסתיר את הצלוליטיס וסימני המתיחה. "אני מקווה שהתמונות האלה יעזרו לכל הנשים להרגיש בנוח עם הגוף שלהן"

  ענבל חננאל

  צילום: Swimsuits for Allלוהטת! אשלי גרהאם (צילום: Swimsuits for All)

   

  אין כמו לפתוח את הבוקר עם סשן תמונות לוהטות של כוכבות הוליווד בביקיני, באמת. זו ברכת ה"יום טוב" הכי טובה שאנחנו יכולים לבקש. ואם מדובר בתמונות של אשלי גרהאם (30) - אז בכלל. בכל זאת, הבחורה יודעת לפלרטט עם המצלמה יותר טוב מכל אחת אחרת בתעשייה - ותוך כדי לחזק את הביטחון העצמי של שאר נשות העולם. לא מאמינים לנו? תראו בעצמכם.

   

  אתמול (ג') הצטלמה דוגמנית הפלאס סייז היפה לקמפיין בגדי הים שעיצבה, ויתרה על כל תוכנות העריכה למיניהן ולא ניסתה להסתיר את הצלוליטיס וסימני המתיחה שעל גופה. "הקמפיין הזה שונה מכל קמפיין שעבדתי עליו בעבר", סיפרה הדוגמנית לחדשות E!, והוסיפה: "אני מקווה שהתמונות האלה יעזרו לנשים לקבל את עצמן ולהיות שמחות ומאושרות ובעיקר להרגיש נוח עם הגוף שלהן. אני רוצה שהן ייהנו מהחיים - לא משנה מי צופה בהן". ומה מיוחד בבגדי הים? טוב ששאלתם. הדוגמנית יצאה עם קולקציה המתאימה לכל הנשים בכל המידות. יו גו גירל!

   

  צילום: Swimsuits for Allמבט קשוח זה הסוד? (צילום: Swimsuits for All)


  צילום: Swimsuits for Allאיפה שמנו את השלט של המזגן... (צילום: Swimsuits for All)

  צילום: Swimsuits for Allקיץ, תודה שהגעת (צילום: Swimsuits for All)