מפליינג לוטוס ועד ברי סחרוף: פסטיבל המוזיקה הבינלאומי מטאור

  נינה קרביץ, קמאסי וושינגטון, פושה טי ומעל 50 אומנים בינלאומיים יופיעו בפסטיבל מטאור, לצד שמות כמו הדג נחש, ג'יין בורדו, זהבה בן ואחרים. הפסטיבל ייפתח ב-6 בספטמבר בפארק הפקאן. כרטיסים החל מ-200 שקלים

  עמי פרידמן
  אחרי חרושת שמועות ארוכה, חברת ההפקות נרנג'ה פרסמה הבוקר (יום א') את רשימת האומנים שיופיעו בפסטיבל מטאור, שיתקיים בין ה-6 ל-8 בספטמבר בפארק הפקאן, באזור הירדן. באירוע יופיעו מעל 50 אומנים בינלאומיים ומספר זהה של מוזיקאים ישראלים על חמש במות, בין היתר הוא יכלול גם מתחמי פעילות, קולנוע פתוח, מתחמי יצירה ואמנות, ומתחם אוכל ולינה.  

   

  קמאסי וושינגטון בהופעה חיה. בקרוב אצלנו 

   


  רשימת המופעים ארוכה ומגוונת וחוצה ז'אנרים - יתכן שתזדקקו לחצי שעה פנויה כדי לעבור על כל הליינאפ. בגזרה הבינלאומית של הפסטיבל, ישתתפו באירוע שמות כמו אריאל פינק, אוף מונטריאול, WHY?, הבלאק איינג'לז, פליינג לוטוס, פושה טי, ג'ונו מה, קמאסי וושינגטון, נינה קרביץ, סולווקס, דנזל קארי, מורה מאסה, מליק ברי, הלנה האוף, טורנדו וואלס ועוד. את רשימת האומנים המלאה תמצאו כאן.

   

   

  PaolaKudackiנינה קרביץ (PaolaKudacki)

  פושה טי

  בין המוזיקאים הישראלים שיופיעו ניתן למנות שמות כמו ברי סחרוף, רמי פורטיס, אסף אמדורסקי, הדג נחש, הקולקטיב, מרסדס בנד, בלקן ביט בוקס, בום פם, המסך הלבן, שטובי, ועדת חריגים, רבע לאפריקה, בטרינג טריו, הילה רוח, רייסקינדר, ג'יין בורדו, טייני פינגרז, לילי פרנקו, לולה מארש, דודו פארוק, נגה ארז ועוד. 

   

  מחיר כרטיס ליומיים הראשונים של הפסטיבל יעמוד על 350 שקלים, ואילו כרטיס ליום השלישי יעלה 200 שקלים. כרטיס לכל שלושת ימי הפסטיבל יעלה 625 שקלים.

   

  מורה מסה

  כאמור, על הפקת המופע אמונה חברת נרנג'ה, שהביאה לישראל רבים מהשמות הבינלאומיים המופיעים ברשימה זו, וכמובן גם את פיט דוהרטי, אלט ג'יי, טיים אימפלה ולהקת רדיוהד.