סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  סגל נבחרת ישראל פורסם, עומרי כספי בחוץ

  הפורוורד ששוחרר מגולדן סטייט הגיע לסיכום עם ראשי איגוד הכדורסל שלא יהיה חלק מהנבחרת גם בחלון המשחקים הנוכחי. שלושה מתאזרחים זומנו על ידי עודד קטש למשחקים מול יוון ובריטניה במוקדמות גביע העולם, ביניהם טיוס. זימוני בכורה לגולן גוט ולאדם אריאל

  אפרת עמורבן
  נבחרת ישראל תתכנס כבר בשבוע הבא לאימונים לקראת חלון המשחקים השלישי של מוקדמות גביע העולם, שבו תפגוש את נבחרות יוון ובריטניה. המאמן הלאומי עודד קטש קבע היום (שני) את הסגל הרחב שנרשם בפיב"א, שממנו נעדר שמו של עומרי כספי.

   


   

  בחלון הקודם בפברואר עומרי כספי לא הצטרף כי לא שוחרר מהמשחקים ב-NBA (אז עוד היה שחקן גולדן סטייט) והציפייה הייתה שיצטרף למשחקים בקיץ. אלא שכספי השוהה בישראל נפגש לאחרונה עם יו"ר איגוד הכדורסל, עמירם הלוי, המנכ"ל יעקב בן שושן ויו"ר הועדה המקצועית עמוס פרישמן וסוכם שהוא לא יהיה חלק מהנבחרת בחלון הנוכחי.

  צילום: אורן אהרוניעודד קטש (צילום: אורן אהרוני)

   

  בסגל יש שלושה מתאזרחים (טיוס, האוול ואלכסנדר) כשרק אחד מהם יוכל לשחק בכל משחק. גולן גוט ואדם אריאל הוזמנו לסגל בפעם הראשונה. הסגל המלא: גל מקל, ריצ'ארד האוול, חואקין שוכמן, גולן גוט, ג'ו אלכסנדר, בר טימור, שון דוסון, אלכס טיוס, איתי שגב, תמיר בלאט, גיא פניני, אבי בן שימול, אדם אריאל, רפי מנקו, עוז בלייזר, רביב לימונד, ג'ייק כהן, איגור נסטרנקו, עידן זלמנסון, נמרוד לוי, תומר גינת, יובל זוסמן, בן אלטיט, יפתח זיו.

   

  ב-28 ביוני (יום חמישי) תשחק ישראל בהיכל מנורה מבטחים מול נבחרת יוון, וב-2 ביולי היא תפגוש את בריטניה למשחק חוץ בגלאזגו.