סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  בית המשפט לאנג'לינה ג'ולי: הילדים צריכים לבלות עם בראד פיט

  ילדיהם של השחקנים, שהתגרשו לפני קצת פחות משנתיים, עתידים להעביר את הקיץ הקרוב על קו אירופה-ארצות הברית לאחר שבית המשפט חילק את המשמורת בין ההורים. זה אומר שהם לא יבלו בקייטנה של המתנ"ס?

  מיטל קויפמן

  הכל אני יכול בחופש הגדול. אנג'לינה ג'ולי, בראד פיט והילדים

  החופש הגדול נמצא ממש מעבר לפינה ומיליוני הורים בישראל תוהים היכן יניחו את הילדים שלהם במשך קצת יותר מחודשיים. גם בראד פיט (54) ואנג'לינה ג'ולי (43) עמדו בפני ההתלבטות הגדולה, אך כיוון שהשניים גרושים, עשירים ומפורסמים - שופט חילק את לוח הזמנים ביניהם.

   

  מסמכי בית משפט שהגיעו לידי ערוץ E! חשפו את משמורת הקיץ החדשה של פיט, אנג'לינה וילדיהם מדוקס (16), פאקס (14), זהרה (13), שילה (12) והתאומים ויויאן ונוקס (9). על פי בית המשפט, המשמורת הפיזית שניתנה לג'ולי פוגעת במערכת היחסים בין הילדים לפיט. "העובדה שאין לילדים קשר רציף עם האבא פוגעת בהם", כתב השופט. "חשוב שלכל אחד מהם יהיה קשר חזק עם כל אחד מההורים".

   

  צילום: Gettyimagesבימים יפים יותר. פיט, ג'ולי ומדוקס (צילום: Gettyimages)

   

  ההסכם החדש לא כולל בתוכו את הבן מדוקס, שיהיה רשאי להחליט לבדו עם מי הוא רוצה לבלות יותר זמן. שאר ילדי המשפחה יבלו עם פיט בין ה-8 עד ה-17 ביוני למשך ארבע שעות ביום בזמן שיבלה בלונדון, שם הם נמצאים כעת עם ג'ולי, שמצלמת את הסרט "מליפיסנט 2". מה-27 ביוני ועד ה-1 ביולי, יבלו הילדים עשר שעות ביום עם אביהם. מקורב לבני הזוג לשעבר סיפר שההסכם מיטיב עם שני הצדדים. "ההסכם שנוסח מקובל גם על בראד וגם על אנג'לינה. היו חילוקי דעות בהתחלה, כיוון שהיא רצתה שהילדים ישהו באירופה, שם היא מצלמת סרט, בזמן שבראד מצלם בלוס אנג'לס. אחרי שההסכם נחתם, בראד נראה נרגש. הוא הרגיש שבית המשפט ראה גם את הצד שלו".

   

  ומה בנוגע לילדים? יותר משיבלו עם הוריהם, הם יבלו בתוך מטוס. "הילדים יטוסו הלוך ושוב כדי לבלות זמן עם שני ההורים. בראד רצה רק את מה שטוב עבורם, ולעולם לא יעשה שום דבר שעלול לפגוע בהם. הוא לא עובד בכל יום והצליח ליצור לוח זמנים בו המפגשים עם הילדים יסתדרו עם הזמנים של הצילומים. בראד נמצא במקום טוב בחיים שלו ונראה בריא ומאושר. הוא נראה מההסכם החדש ומהעובדה שיראה את הילדים על בסיס קבוע. זה ניצחון עבורו, צעד גדול לקראת שיקום היחסים איתם. הוא שמח שבית המשפט הבין אותו כי בסוף היום, כל מה שהוא רוצה זה להיות הורה טוב".

   

  gettyimages"וז נלך לבריכה ולג'ימבורי ולמקדונלדס" (gettyimages)

   

  ג'ולי ופיט נפרדו בשנת 2016 אחרי 12 שנות זוגיות. השחקנית דרשה משמורת פיזית בלעדית על ילדיהם לאחר שלטענתה בראד התנהג באלימות כלפיהם. הפרידה של השניים הייתה מכוערת במיוחד ולוותה בטינופים הדדיים בעיתונים, מסמכי בית משפט וטיולים עם אימא במדינות עולם שלישי. כעת, כמעט שנתיים אחרי הפרידה, נראה שבני הזוג לשעבר הצליחו להגיע לעמק השווה. קיץ נעים, ותזכרו: הקולגות שלכם שונאים אתכם כשאתם מביאים ילדים לעבודה.

   

  צילום: Gettyimagesבהצלחה עם זה (צילום: Gettyimages)