ג'ייקובן בראון חתם בהפועל ירושלים

הגארד שכיכב בעונה החולפת בגלבוע/גליל חתם לשנתיים בקבוצה של עודד קטש: "סדרת רבע הגמר מול ירושלים הייתה מרתקת, האווירה בארנה הייתה מדהימה ואני משתוקק להיות לצד האוהדים המדהימים בירושלים". המאמן: "מדובר במנהיג"

אפרת עמורבן
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

רכש ראשון להפועל ירושלים בעידן שאחרי אורי אלון. הקבוצה הודיעה הבוקר (שני) על החתמה ראשונה לעונת 2018/19 - הגארד ג'ייקובן בראון (28, 1.88 מ'), שחתם לשנתיים.

 

תמונה כלליתירושלים מתקשה להיפטר מהחוזה של אליהו

 

בראון, בוגר מכללת טקסס, יפתח בירושלים את עונתו השביעית באירופה לאחר ששיחק בין היתר באא"ק אתונה, טורק טלקום וקרשיאקה, במדיה רשם ממוצעים של 15.5 נקודות לצד 5.1 אסיסטים בליגת האלופות. בעונה האחרונה שיחק בראון בהפועל גלבוע/גליל, שם כיכב עם 16.7 נקודות ו-5.9 אסיסטים בעונה הסדירה, ו-20.3 נקודות עם 6.3 אסיסטים בסדרת רבע גמר הפלייאוף מול הפועל ירושלים.

 

תמונה כלליתרכש ראשון לירושלים

 

מאמן הקבוצה, עודד קטש, התייחס להחתמה: "אני שמח מאוד על ההצטרפות של ג'ייקובן. כולנו מכירים את האיכויות שלו כשחקן. מעבר לכדורסל נטו, מדובר במנהיג שסוחף אחריו את כולם במחויבות שלו".

 

"אני שמח ונרגש להצטרף להפועל", מסר בראון. "סדרת רבע הגמר הייתה מרתקת והוציאה ממני את המיטב. האווירה בארנה הייתה מדהימה ואני משתוקק להיות לצד האוהדים המדהימים בירושלים". הגארד ניצח עם גלבוע/גליל את ירושלים שלוש פעמים במהלך העונה האחרונה, כולל 78:85 בארנה בפתיחת סדרת רבע גמר הפלייאוף. בסופו של דבר הקבוצה של אריאל בית הלחמי הפסידה בשלושת המשחקים הבאים והודחה.

 

צפו בבראון מנצח עם גלבוע/גליל את ירושלים בארנה ב-30 במאי