בקרוב: טיסות מאילת ללונדון החל מ-129 שקלים לכיוון

חברת הלואו קוסט ההונגרית וויזאייר תפעיל החל מחודש אוקטובר שתי טיסות שבועיות מבירת אנגליה לעיר הנופש הדרומית

דני שדהפורסם 11:11, 18/06/2018
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

צילומים: shutterstockישיר מלונדון לאילת (צילומים: shutterstock)

חברת התעופה וויזאייר תתחיל להפעיל טיסות ישירות מלונדון לאילת בעונת החורף הקרובה, החל מ-25 באוקטובר. בבדיקה שערכנו לגבי תאריכים שונים מצאנו כי המחיר הזול ביותר הוא 258 שקלים לטיסה הלוך ושוב, ללא מזוודה וללא בחירת מושב.

מתוך אתר וויזאיירהלוך-חזור ב-258 שקלים. צילום מסך מאתר וויזאייר (מתוך אתר וויזאייר)
 

הטיסות ימריאו בימים ראשון ורביעי. המטוסים ימריאו מלונדון בשעה 13:10 וינחתו באילת בשעה 20:40. ההמראות מאילת יהיו ב- 21:15 והנחיתות בלונדון ב-00:55. עוד לגבי המחירים: תמורת 534 שקלים תוכלו לרכוש כרטיס הלוך ושוב, כולל בחירת מושב, מזוודה במשקל של עד 20 קילוגרם וכן עלייה בעדיפות למטוס.

 

החברה תבצע את הטיסות בסיוע משרד התיירות והתאחדות המלונות באילת. וויזאייר תקבל מענק של 60 אירו עבור כל נוסע שתביא מלונדון לאורך כל העונה. וויזאייר, שבסיסה בבודפשט, היא כיום חברת התעופה הפעילה ביותר בישראל מבחינת מספר היעדים. היא מפעילה טיסות מנתב"ג ל-18 יעדים באירופה (כולל ללונדון) וכן מבצעת בחורף טיסות מאילת לוורשה, בוקרשט וריגה.

 

המקומות שחובה לראות בלונדון 

 

צילום: דני שדהמטוס חברת וויזאייר (צילום: דני שדה)

צילום מתוך אתר וויזאייר129 שקלים לכיוון אחד מאילת ללונדון (צילום מתוך אתר וויזאייר)

חברת הלואו קוסט ההונגרית הטיסה בחמשת החודשים הראשונים של השנה יותר מ-400 אלף נוסעים מנתב"ג ליעדים שונים באירופה והציגה גידול של 87 אחוזים במספר הנוסעים. בהודעת החברה היא מציינת כי "פתיחת קו לונדון-אילת מהווה מהלך נוסף של חיזוק הנוכחות שלה בישראל ותרומה חשובה לתיירות הנכנסת והיוצאת ולקשרים העסקיים בין המדינות".

 

לאחרונה הגישה החברה בקשה לפתיחת בסיס פעולה מרכזי בנתב"ג, זאת על מנת לאפשר לה לבצע טיסות לקווים במערב אירופה. פתיחה של בסיס פעולה מרכזי תאפשר לה להחזיק בישראל צוותים קבועים וגם לבצע בארץ פעולות תחזוקה של המטוסים שלה. אולם לדברי מנכ"ל החברה, יוזף וואראדי, ישראל מעכבת את מתן האישורים לפתיחת הבסיס.

 

שר התיירות, יריב לוין אמר היום כי הוא מברך על פתיחת הקו החדש המעמיק את הפעילות של החברה בישראל. לדבריו, ענף התיירות עובר בימים אלה מהפכה ופתיחת הקו החדש מלונדון לאילת היא הבעת אמון במוצר התיירות הישראלי.

 

לכתבה זו 97 תגובות
הוספת תגובה