סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  "רוזאן" תמשיך ללא רוזאן

  חודש לאחר שהסיטקום בוטל בעקבות ציוץ גזעני של רוזאן בר, רשת ABC הודיעה כי הסדרה תימשך לעשרה פרקים נוספים ללא הכוכבת. "הגענו להבנות כדי ש-200 אנשים שלוקחים חלק בסדרה לא יאבדו את עבודתם", מסרה בר בתגובה

  ynet

  רשת ABC הודיעה אתמול (ה') כי היא תפיק עשרה פרקים שיהוו סדרת המשך ל"רוזאן", ללא כוכבת הסדרה, רוזאן בר, תחת השם The Conners. ההחלטה הגיעה לאחר שהשחקנית המרכזית בסדרה המיתולוגית פוטרה ממנה בשל ציוץ גזעני ופוגעני שלה בטוויטר.

   

  תמשיך ללא הכוכבת הראשית. הטריילר ל"רוזאן" 
   

  "אחרי שרשרת אירועים מפתיעה, משפחת קונר צריכה להתמודד עם תלאות היומיום כפי שמעולם לא נדרש ממנה", כתבה הרשת בהודעה שהוציאה ופורסמה באתרי החדשות בארה"ב. "המשפחה האייקונית הזו - דן, ג'קי, דרלין, בקי ודי-ג'יי - מתעמתת עם הורות, דייטים, הריון לא צפוי, לחץ כלכלי, הזדקנות וקרובי משפחה באמריקה של מעמד הביניים. יחד הם מתגברים על כל הריבים והמשברים, עם הומור ואהבה".

   

  עדיין לא ברור איך היוצרים מתכוונים להתמודד עם חסרונה של האם, אבל בהודעה הזו הם הבהירו שכל שאר בני המשפחה יקחו חלק בעונה הבאה והאחרונה של הסדרה. בהודעה הבהירה הרשת גם כי בר לא תרוויח בשום צורה מהמשך דרכה של הסדרה.

   

  דקות לאחר מכן מסרה בר בתגובה: "אני מתחרטת על הנסיבות שהובילו לעזיבתי את 'רוזאן'. הגעתי להבנות הללו עם הרשת כדי ש-200 אנשים שלוקחים חלק בסדרה לא יאבדו את עבודתם, ואני מאחלת את הטוב ביותר לכל מי שמעורב".

   

  ההחלטה להמשיך את הסדרה המיתולוגית שחזרה לחיים השנה, הגיעה לאחר שבחודש מאי, ABC פיטרה את בר בעקבות ציוץ פוגעני

   וגזעני שלה נגד יועצת בכירה בתקופת נשיאותו של אובמה. אף שבר התנצלה, רשת הטלוויזיה החליטה לבטל את הסיטקום המחודש בהשתתפותה, וכעת, כאמור, הודיעה כי הוא יימשך בלעדיה.