בקרוב: טיסות הלוך-חזור מת"א לקרקוב החל מ-169 דולר

חברת לוט הפולנית תשיק בפברואר קו ישיר לנתב"ג. בדקנו את המחירים וסוגי הכרטיסים השונים

דני שדהפורסם 17:02, 12/07/2018
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית
המקומות שחובה לראות בקרקוב 

 

חברת התעופה הפולנית לוט תחל במהלך החורף להפעיל קו טיסות בין קרקוב לתל אביב. מחיר כרטיס, הלוך ושוב, ללא מזוודה, אבל עם נשיאה של תיק טרולי, יתחיל ב-169 דולרים. מחיר כרטיס עם מזוודה, הלוך ושוב, מתחיל ב-209 דולרים.

 

נכון להיום חברת ריינאייר האירית מפעילה קו בין נתב"ג לקרקוב. הטיסה הראשונה של לוט בקו החדש תמריא ב-25 בפברואר 2019 ובמערכת ניתן לבצע הזמנות לטיסות כבר עכשיו. החברה תפעיל את הקו עם מטוס בואינג מדגם 737-max8 שכולל מחלקת תיירים, מחלקת תיירים פרימיום ומחלקת עסקים. בסך הכל יהיו שתי טיסות בשבוע. הטיסות מתל אביב ימריאו בשעה 21:10 ולנחות בקרקוב בשעה 00:50 זמן מקומי. הטיסות מקרקוב ימריאו לתל אביב בשעה 5:45 וינחתו בנתב"ג בשעה 10:25 בבוקר.


צילום: חברת לוטמטוס של חברת לוט (צילום: חברת לוט)

 

על פי מערכת ההזמנות של החברה, יימכרו שלושה סוגים של כרטיסים בכל טיסה. כרטיס במחלקת תיירים, כרטיס המוגדר תיירים פרימיום וכרטיס במחלקת העסקים. הכרטיסים המוזלים יהיו ללא מזוודה וכרטיסי הפרימיום יהיו עם מזוודה במשקל של עד 23 ק"ג.

 

שני סוגי הכרטיסים כוללים גם נשיאה של מזוודת טרולי במשקל של עד 8 קילוגרם. השירות במחלקת תיירים כולל חטיף ושתייה. כיוון שחברת לוט קשורה לברית התעופה סטאר, הנוסעים יזכו לנקודות במועדון "מיילס אנד מור".

 

חברת לוט מפעילה מתל אביב טיסות לורשה, גדנסק, וורצלב, פוזנן, לובלין וז'שוב. נתונים של רשות שדות התעופה מלמדים כי במחצית הראשונה של השנה הטיסה החברה בקו מתל אביב ליעדים בפולין 136 אלף נוסעים, גידול של 168 אחוזים בהשוואה לחודשים ינואר-יוני בשנה שעברה.