סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  20 הרווקים הנחשקים 2018: במקום השלישי - עומר אדם

  מדי שנה בוחרים חברי מערכת "פנאי פלוס" את 20 הרווקים הנחשקים ביותר בביצה, אתם יודעים, כדי שיהיה לכם על מי לפנטז. אז גבירותיי ורבותיי, קבלו את הסלבס הכי לוהטים בביצה, שאולי, רק אולי, יש לכם סיכוי להתחיל איתם. ובמקום השלישי - עומר אדם

  חברי מערכת "פנאי פלוס"

  צילום: משה נחומוביץ'הכי נמסים ממך! עומר אדם (צילום: משה נחומוביץ')
   

   

  נו, באמת. מי לא רוצה את עומר אדם? שתעמוד בפינה. הזמר הצעיר והמגה פופולרי הרוויח כבר מספיק מיליונים בשביל לצאת לפנסיה, ואפילו בר רפאלי מעריצה אותו ומדקלמת את כל השורות שלו בעל פה - אוקיי, הוא לא רווק נחשק, הוא רווק רותח. שלוש בנות רציניות היו לו עד היום, אחת מהן היא מעיין אשכנזי שלימים נכנסה לבית "האח הגדול" והתאהבה באביחי אוחנה.

   

  מערכת היחסים האחרונה שלו, עם הדוגמנית עדן פינס, אמנם הוכחשה נמרצות - אבל עודדה אותנו להאמין שיש סיכוי גם למתולתלות. לא שיהיה קל גם לאחרות, כי להתחיל איתו זו המכשלה העיקרית. אדם מוקף בפמליה שלא נותנת להתקרב אליו, ואת רוב זמנו הוא מקדיש לביסוס האימפריה שלה הפך בשנים האחרונות, כך שגם פנוי מאוד הוא לא יהיה. הצלחת בכל זאת? אחלה, עכשיו תיאלצי להתמודד עם גדודי המעריצות שלו והעין הרעה שיעשו לך. איפה כל החברות שלך, את שואלת? ובכן, הן הסתלקו, ירוקות מקנאה. שמחה עכשיו? 

   

   

  (צילום: מרון עיסא )

   

  20 הרווקים הנחשקים 2018 - לרשימה המלאה

   

   

  >> גיליון הרווקים הנחשקים 2018 של "פנאי פלוס" - עכשיו בדוכנים

   

  צילום: רון קדמיעכשיו בדוכנים! (צילום: רון קדמי)