סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  אסף גרניט: "נשים מתחילות איתי במסעדה"

  השף המצליח מככב במקום הראשון ברשימת הרווקים הנחשקים של "פנאי פלוס" לשנת 2018 ואנחנו היינו איתו בצילומים מאחורי הקלעים בשביל להבין מה כל הקסם. אז למה הוא עדיין רווק, איך זה לצאת עם נשים מפורסמות ומה הוא מבשל לבנות הזוג שלו? צפו

  אוראל איינהורן פרוכטר

   

  אוטוטו בן 40, גרוש פלוס ילד, סלבריטי שף שמככב ב"משחקי השף". אסף גרניט, אחד השפים המוכרים ביותר בישראל ומעבר לה, חושף את האני מאמין שלו בנושא אהבה, זוגיות וילדים. הוא לא מתכוון  להשתנות בשביל אף אחת, חושב שלגור בנפרד זה פטנט מעולה ומודה שכרגע הלב שלו לא מכוון לאהבה או סקס. 

   

  הרווק הנחשק, קווים לדמותו, כפי שנתן למלי זיידמן, בראיון למגזין "פנאי פלוס":

   

  אני נמשך לנשים "עושות"

  "יצירה ועשייה הם דברים מושכים בעיניי, וקריירה זה משהו שהוא מאוד משמעותי גם לי, אז אני רוצה גם אישה שזה חשוב עבורה. כל אדם שמרוכז באלמנט שלו, בין אם היא רקדנית, סופרת או נגרית, זה סקסי. תראי את מושיק רוט, למשל, כמה שהוא ענק כזה וכל יד שלו היא כפולה משלי, כשאת רואה אותו מבשל את מבינה כמה עדינות יוצאת ממנו, כי הוא באלמנט שלו. אני מבשל סופר אגרסיבי והוא מקשט בעדינות עם עלי מיקרו. אני חושב שקריירה ואהבה יכולים לפעול במישור מקביל, ואני לא מרגיש שקשר זוגי יכול להיפגע מקריירה תובענית. נכון, אמנם אני עובד כמו חמור ואין לי קשר רומנטי, אבל אני חושב שאם הייתי רוצה הייתי מוצא דרך".

   

  אני לא חושב שאני צריך להשתנות בשביל אף אחת

  "לא הייתי משנה דבר לטובת האהבה. אני חושב שאם אתה משנה משהו בשביל מישהי יש לזה מחיר, וזה בסופו של דבר יגרום לריחוק או פרידה. עשיתי את  ה בעבר וזה לא עבד. היחיד שאני עושה בשבילו שינויים הוא הבן שלי, ליאו, בשבילו שיניתי את הלו"ז שלי ופיניתי בשבילו מקום. מילד אי אפשר לצפות שיהיה גמיש ויבין, גם אם אתה בדיוק פותח מסעדה חדשה ועסוק באלף פרויקטים. לקח לי זמן, אבל הבנתי את זה".

   

  קשה לי להכניס מישהי חדשה לחיים של ליאו

  "מאז הגירושים עברו שלוש שנים וחצי ואף אחת עוד לא פגשה את ליאו, הבן שלי. לא היה קשר מספיק רציני בשביל זה. עם אנה ארונוב הייתי חודשיים, אבל בזמן הזה בדיוק פתחתי מסעדה בפריז והייתי המון בחו"ל והיא בדיוק צילמה את התוכנית שלה, אז לא היה שם באמת המון זמן נטו. מבחינתי, זה סיפור מטלטל לילד, ולא הייתה בינתיים סיבה. כשזה יקרה זה יהיה תהליך ארוך שייקח זמן, בינתיים אפילו עוד לא הוצבה בפני הדילמה".

   

  צילום: רון קדמיאסף גרניט מוריד את הכפפות, סליחה, את החולצה. פייר, אנחנו מעדיפים את זה ככה (צילום: רון קדמי)

    

  אני מתאהב מהר

  "מפני שכבר הרבה מאוד זמן לא הייתה לי בת זוג, יש לי לפעמים איזה חשש שאני נעשה קהה לדבר הזה, אבל אז פתאום קורה שאני פוגש בחורה וחוטף קווץ' ממנה, ואני מבין שאני לגמרי עדיין מתאהב מהר. לפני כמה זמן עליתי על טיסה והתכוונתי לישון לכל אורכה, אבל אז התיישבה לידי מישהי, אמרנו שלום, התחלנו לדבר והתפתחה שיחה סופר מעניינת. חמש שעות אחר כך עוד דיברנו, והמטוס נחת. וזהו, נפרדנו לשלום, אבל הרגשתי את זה, שאני מסוגל להתאהב בה. אני לא יודע אם הייתה נשואה או רווקה, לא שאלתי. אני מניח שאם היא הייתה רוצה היא הייתה יודעת איך למצוא אותי, לא?".

   

  לצאת עם מפורסמת זה דווקא אחלה

  "הפעם היחידה שיצאתי עם בחורה מפורסמת הייתה עם אנה, ומבחינתי הדבר היחיד שהיה שונה הוא ההבנה של הקשיים של הפרסום, וזה דווקא מאוד הקל על הקשר. החיטוט בקשר הזה, דווקא אחרי שהוא הסתיים, הוא מציק, ועובדה שאני ואת עוד מדברים עליו הרבה אחרי שהוא הסתיים, אבל דווקא בזמן אמת לא הרגשתי את זה. באופן כללי, מבחינתי זה יתרון, זה נוח. יש פה שפה משותפת ואתה לא צריך להסביר את עצמך וזה נעים".

   

  כשאין לי אהבה, אין לי סקס

  "אין לי כרגע סקס, בחיי. אני לא בקטע של וואן נייט סטנד אז אין לי סקס. אם אני לא בעבודה, אז אני או ישן או עם הילד או באימונים, דט'ס איט. אני נראה מגניב, אבל אני בן אדם משעמם. לעשות סקס בשביל סקס זה לא בדי.אן.איי שלי, זה תמיד חייב להיות מלווה באיזה רגש. החברים הנשואים שלי צוחקים עליי שאני לא מנצל את הסיטואציה, אבל אני שמח בחלקי".


  צילום: רון קדמיאז אתה פנוי, כן? (צילום: רון קדמי)

   

  חשוב לי שבחורה תאהב לאכול

  "אני חושב שאם אתה בן אדם שאוהב אוכל וסקרן לגביו, זה אומר שאתה אדם פתוח גם בתחומים אחרים. אני לא אומר שאני אפסול בחורה אם היא אוכלת רק חסה. אם זה מה שהיא אוהבת, סבבה, אבל זה יהיה נחמד אם היא תבין באוכל ובטוח יהיו לנו שיחות מעניינות. אנשים שהם סגורים במקום הזה, הרבה פעמים הם גם סגורים במקומות אחרים, וקשה להם לקבל את האחר. אני מאכיל כל יום הרבה אנשים, אני רואה את זה. אני אמנם מקפיד על מה שאני אוכל, אבל אני לא מונע מעצמי אוכל טוב ונהנה ממנו מאוד. מתנת היום הולדת הכי טובה שקיבלתי בחיים הייתה כשמורן לקחה אותי לקופנהגן להופעה של קנייה ווסט, ולמחרת לאכול במסעדת נומה. זו הייתה חוויה מסחררת ששינתה אותי".

   

  לא תמצאו אותי שוב מתחת לחופה

  "אין סיכוי שאתחתן שוב. זה לא שלא נהניתי בחתונה שלי. הייתה לנו חתונה נורא יפה באחד מבתי הכנסת העתיקים בירושלים. הייתה גם מסיבה על הגג של מלון נוטרדם, אבל די, מספיקה פעם אחת. אין בזה כלום. אם אתה רוצה לחלוק את השמחה שלך עם חברים, תעשה מסיבה, אבל לי אין הרבה חברים. לא היו לי מעולם. לי יש אולי שלושה חברים. בכל מקרה, גם אם לא תהיה חתונה רבת משתתפים, ילד אני דווקא רוצה. אם פעם חשבתי שמספיק אחד וזהו, עכשיו, מתוך מחשבה על ליאו דווקא, אני לא שולל עוד אחד. בחוויה שלי עם ליאו, ממש כיף להיות אבא".

   

  אין לי פייסבוק ואינסטגרם, ובכל זאת מתחילות איתי מלא בנות דרך הרשתות החברתיות

  "איך? בעיקר דרך יוסי שיטרית ומושיק רוט. הן שולחות להם הודעות שימסרו לי. לא יצא לי לענות לאף אחת בינתיים. לצרפתיות יש סטייל הורס, אני לא שולל ולא מגביל את עצמי, ולפעמים זה יותר נחמד לדבר עם אישה שלא יודעת מי אני, זה כיף יותר. מבחינתם, אני לא אסף גרניט השף המפורסם, אני שף של מסעדה, זה לא ביג דיל".

   

  צילום: רון קדמילמי שייך הלב הזה? (צילום: רון קדמי)

    

  אני נמשך לכל סוגי הבחורות

  "אני פשוט מאוד אוהב נשים, ואני יכול למצוא בכל אחת משהו מושך. אני אוהב כל דבר שהן עושות - איך שהן מעשנות, איך שהן אוכלות, איך שהן מחזיקות כוס יין. היו לי שמנות והיו לי רזות, היו לי נמוכות וגבוהות, אין לי טייפ קאסט. אם כולן נראות כמו אנה ארונוב? לא, ממש לא, וגם באנה הדבר הכי מושך היה האופי שלה. מה שגורם לי להימשך לאישה זה איך היא מנהלת את עצמה בחלל, הכריזמה שלה. אני אוהב בחורות חזקות ואסרטיביות, שלא נחבאות אל הכלים".

   

  האקסית שלי תמיד תהיה המשפחה שלי

  "זה משהו שכל בת זוג חדשה תצטרך לקבל. החלום שלי זה לסדר אותה ואת ליאו כלכלית, לדעת שהעתיד שלה מובטח. אנחנו בקשר מצוין. אחרי שנפרדנו עשינו חופשה לא רומנטית, עשרה ימים באמלפי, עם ליאו, היה מדהים. איטליה מטריפה".

    

  הראיון המלא עם אסף גרניט ולרשימת הרווקים המלאה - בגיליון "פנאי פלוס" החדש: עכשיו בדוכנים

   

  צילום: רון קדמישנה הבאה אין סיכוי שלא חוטפת אותך מישהי. אסף גרניט (צילום: רון קדמי)