סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  לאיזו דוגמנית חפנו את הישבן?

  הדוגמנית היפה, שרק לפני ימים ספורים חזרה מחופשה במיקונוס, קפצה לחופי מיאמי יחד עם בעלה והשניים נתפסו בעדשת הפפראצי, כשהם מדגמנים זוגיות צמודה והמון מגע. מצליחים לזהות מי היא הכוכבת? רמז: נדיר למצוא אותה לבושה

  ענבל חננאל

  צילום: Megaקדימה, ניחושים? (צילום: Mega)

   

  אין ספק שעונת הקיץ היא העונה אהובה עלינו מכולן. אז נכון, אנחנו מתלוננים על החום ובמקביל רבים על הטמפרטורה של המזגן אבל אז מגיעות תמונות כאלה, של דוגמניות לוהטות שמעבירות את ימי הקיץ בביקיני, על חוף הים, וזהו. בשניה השרב הופך לנסבל.

   

  בסוף השבוע האחרון נתפסה בעדשת הפפראצי אחת הדוגמניות הלוהטות בתבל. הכוכבת תועדה בזמן שהיא מתחבקת עם בעלה - שלא פספס הזדמנות וניצל זאת כדי לחפון את ישבנה. מזהים את הכוכבת? תעיפו מבט נוסף, רגע לפני שנגלה לכם במי מדובר.


  צילום: Megaהזדמנות אחרונה (צילום: Mega)

   

  האמת, אנחנו די בטוחים שרובכם זיהיתם במהרה כי מדובר באמילי רטאייקאוסקי (27). בכל זאת, מדובר בדוגמנית היפה שנדיר מאוד למצוא אותה לבושה. רטאייקאוסקי, שכל חייה הם תעלומה אחת גדולה, קפצה לחופי מיאמי יחד עם בעלה הטרי, (אתם זוכרים - זה שהתחתנה איתו אחרי שבועיים של היכרות בלבד), המפיק סבסטיאן ביר-מק'קלארד (31).

   

  השניים, שרק לפני כמה ימים חזרו מחופשה היסטרית במיקונוס, נראו מאוהבים מתמיד וכפי שאתם רואים (וקשה מאוד לפספס) לא הצליחו להוריד את הידיים אחד מהשנייה. טוב נו, ככה זה כשנמצאים עדיין בתקופת ירח הדבש. אגב, זה הזמן לציין שרטאייקאסוקי לא הסתפקה בתמונות לוהטות בבגד ים ושעות ספורות לאחר שצולמה, העלתה הדוגמנית תמונה לחשבון האינסטגרם שלה - בה השוויצה בטבעת הנישואים העצומה. אה כן, וכמובן שעשתה זאת כשהיא עירומה.

   

   

  צילום: Megaטה-דה! כמובן שמדובר באמילי רטאייקאוסקי (צילום: Mega)

  צילום: אינסטגרםדרך נפלאה להשוויץ בטבעת (צילום: אינסטגרם)