סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  אביה של מייגן מרקל: "אולי עדיף לה שאני אמות"

  תומס מרקל התראיין במשך תשע שעות תמימות ושפך את כל חמתו על בתו "כפויית הטובה" ועל בית המלוכה שניתק את הקשרים ביניהם. בין הפנינים שאמר: "המשפחה המלכותית רוצה להשתיק אותי", "מייגן לא הייתה שום דבר בלעדיי" ו"דיאנה הייתה מתעבת את הדרך בה מתייחסים אליי". איך לומר, זו לא הדרך לקבל הזמנה לארמון

  Pplus

  צילום: Megaרק רוצה לראות את הנכדים שלו. תומס מרקל (צילום: Mega)

   

  "אולי היה עדיף אם הייתי מת", אמר תומס מרקל, אביה של הדוכסית מסאסקס, מייגן מרקל, ל"דיילי מייל", בראיון שהתפרסם הבוקר (א') באתר. מרקל בן ה-74, התראיין ל-Daily Mail on Sunday במשך תשע שעות ולאורך שלושה ימים, במה שמסתמן להיות אחד הראיונות השערורייתיים ביותר שנתן אביה של השחקנית לשעבר, ובו הוא מספר כי מאז החתונה המלכותית, בתו לא מדברת איתו יותר, החליפה את כל המספרים שלה והוא חושש כי היא לא תיתן לו לראות את נכדיו העתידיים.

   

  "אני באמת פגוע מכך שהיא הוציאה אותי מחייה לגמרי. היה לי את מספר הטלפון של העוזרים שלה בארמון אבל אחרי שאמרתי שהמשפחה המלכותית שינתה את מייגן, הם חסמו אותי, המספרים מנותקים והקווים לא עובדים. אין לי דרך ליצור קשר עם הבת שלי", הוא אומר שבור לב למראיינים פיטר שרידן וקרולין גרהאם.

   


  צילום: Gettuimagesהוציאה אותו מחייה. מייגן מרקל (צילום: Gettuimages)

   

  ביום שבת הקרוב, מייגן מרקל תחגוג את יום הולדתה ה-37 בקרב משפחתה החדשה והמלכותית, אבל כמעט 5500 מיילים משם, במקסיקו הרחוקה, יושב (לבד) אביה ומתעקש כי לא ייתן לארמון להשתיק אותו.

  "המשפחה המלכותית רוצה להשתיק אותי, אבל זה לא יקרה. אני מסרב להיות בשקט. מה שמרתיח אותי זה תחושת העליונות של מייגן. היא הייתה שום דבר בלעדיי. אני הפכתי אותה לדוכסית שהיא היום. כל מה שהיא היום, אני עשיתי אותה", אומר מרקל ומתכוון לכך ששלח את מייגן לבתי ספר פרטיים ואקסקלוסיביים לאורך חייה, מהגן ועד אוניברסיטת נורת' ווסטרן, שעלותה 30 אלף דולר לשנה.

   

  "מעולם לא ביקשתי מבתי כסף", הוא טוען, למרות סכומי העתק שהשקיע בה ולמרות שנקלע לקשיים כלכליים. יותר מזה, הוא כועס על ההבדל הבוטה ביחס של מייגן בינו לבין אמה, דוריה, שהייתה היחידה מבני המשפחה שהשתתפה בחתונה המלכותית.

   

  צילום: Alexi Lubomirskiהתמונות הרשמיות מהחתונה של הארי ומייגן (צילום: Alexi Lubomirski)

  מרקל טוען כי בתו הוציאה אותו באכזריות מחייה ולא דיברה איתו יותר מעשרה שבועות. הוא יודע כי בסופו של דבר, כל המהומה נוצרה בעקבות הפפראצי שביים שישה ימים לפני החתונה המלכותית וכיום מודה שהיה טעות ענקית. "דיברתי עם הארי ומייגן והצעתי להתנצל בפומבי על התמונות אבל הם אמרו שזה לא הכרחי".

   

  אגב פפראצי, מרקל טוען שיש יתרון אחד לכך שהפפראצי עוקבים אחריו יום ולילה - זה מפחית את הסיכוי שלו "להיעלם". "אחד היתרונות שהפפראצי עוקב אחרי מישהו, זה שיותר קשה לחטוף אותו בלי שיהיו תמונות של החוטפים", מסביר האב הרדוף. במקסיקו יש בסביבות ה-1200 חטיפות בשנה, ומרקל בטוח שהנישואים של בתו הפכו אותו למטרה.

   

  gettyimagesהחליפה את חייה הקודמים בחיים קצת יותר נוצצים. מרקל והמלכה אליזבת' (gettyimages)

  בהמשך הראיון הוא מספר על מצבו הבריאותי הרעוע, מחלות הלב מהן הוא סובל ועל ההיסטוריה המשפחתית של הגברים במשפחתו, שלא מגיעים לגיל 80. "אני יכול למות מחר", הוא אומר, "אני אהיה מופתע אם אחיה עוד עשר שנים". לאחר מחשבה נוספת, הוא מוסיף "אולי עדיף למייגן שאמות, כך כולם יהיו מלאי אמפתיה כלפיה". עם זאת, הוא מבהיר, כי הוא לא רוצה למות בלי שידבר שוב עם בתו. "מייגן היא הכל עבורי. אני אוהב אותה ותמיד אוהב".

   

  בהמשך הראיון, ולאחר שנקפו מספיק שעות, מרקל התחיל "לחמם" את עצמו בנוגע ליחס שקיבל מבית המלוכה. "דיאנה הייתה מתעבת את הדרך בה מתייחסים אליי", הוא אומר על הארמון, ומבהיר שלא אכפת לו אם הנסיך הארי אי פעם ידבר איתו שוב. היי תומס, שומע? זו לא הדרך לגרום לבתך לחזור אליך.

   

  הוא סיים בנימה אופטימית ואמר "אני חושב שמייגן תהיה זו שתצעיד את בית המלוכה אל המאה ה-21 אם הם יתנו לה".

   

  ה"דיילי מייל" הבהיר כי מרקל לא ביקש ולא קיבל כסף עבור הראיון.


  צילום: Gettyimagesתזמינו אותו לקנזינגטון? הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)