סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  מתחת לחגורה: קונור מקגרגור מצוייד היטב

  לוחם ה-MMA הידוע לשמצה הסתובב ברחובות ניו יורק וחגג את עסקת הטיעון שקיבל, אבל אנחנו לא יכולנו שלא להבחין בחבילה המכובדת שבלטה יותר מכל קעקוע על גופו. תגיד, זה הנשק הסודי שלך בקרב?

  Pplus

  צילום: splashnewsהיי, ממש נעים להכיר! קונור מקגרגור (צילום: splashnews)

   

  ספורט, על כל גווניו, הוא לא התחביב העיקרי שלנו, אבל לפעמים אנחנו מגלים תחומי עניין חדשים בזכות אנשים מעניינים למדי. כאלה אנחנו, לא פוסלים שום דבר על הסף. אז כשראינו את התמונה הלוהטת של לוחם ה-MMA הידוע לשמצה, קונור מק'גרגור, וליתר דיוק, הבנו עד כמה הוא מצוייד, לא יכולנו שלא לחשוב שזה בדיוק הזמן לאמץ תחביב חדש. חוג היאבקות, מישהו?

   

  מקגרגור בן ה-30 הוא אחד הלוחמים הטובים בעולם והיה אלוף העולם ב-UFC, אך הוא גם חמום מוח והורשע לפני מספר ימים בתקיפה שאירעה בחודש אפריל, אז תקף אוטובוס של לוחמים. בחמישי האחרון, הוא חתם על עסקת טיעון במסגרתה לא יישב בכלא ולא ייפתח נגדו תיק פלילי, ועכשיו הוא חוגג ברחובות ניו יורק, בלי חולצה מסתבר. כי זה מה שעושים אחרי שהשופט מחייב אותך להשתתף בסדנה לניהול כעסים.

   

  צילום: splashnewsפתאום יש לנו חשק לבאגט (צילום: splashnews)

   

  בין שלל חברי הפמלייה שהיו סביב הלוחם האירי, שחגגו איתו את העונש המינימלי שקיבל, לא יכולנו שלא להבחין בחבר הלא כל כך קטן שמקגרגור מסתובב איתו, ואנחנו לא מתכוונים לבנו החמוד, קונור ג'ק מקגרגור (14 חודשים). עבור מי שלא הצליח להבחין בפיל הלבן שבחדר, או ליתר דיוק בחדק של הפיל, נגיד רק שתמונה שווה יותר מאלף מילים.


  צילום: APנראה לא רע גם עם בגדים (צילום: AP)