סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  השחקן יהודה לוי פצע אישה כשרכב על קורקינט

  עדי ראייה סיפרו כי השחקן פגע באישה שצעדה על המדרכה סמוך לתיאטרון הבימה בתל אביב, וציינו כי היה נסער מהתקרית. הסוכנת של לוי: "ביש מזל"

  איתי בלומנטל

   

  השחקן יהודה לוי היה מעורב אמש (יום א') בתאונה קלה, לאחר שפגע עם קורקינט שעליו רכב באישה שצעדה על המדרכה סמוך לתיאטרון הבימה בתל-אביב.

   

  האישה הגיעה כנראה עצמאית לבית החולים איכילוב, שם טופלה ושוחררה. עדת ראייה סיפרה כי לוי היה נסער.

   

  יהודה לוי עם הקורקינט בחודש מאי (צילום: אמיר מאירי)
   
  האירוע התרחש בשעה 20:56 לערך בין בתי הקפה ארקפה ולנדוור שבכיכר התרבות (הבימה) בתל אביב. הנפגעת הייתה בהכרה מלאה. היא סירבה לשתף פעולה עם מד"א וגם להתפנות. היא גם סירבה לומר מי פגע בה. עדי ראייה ספרו שיהודה לוי דיבר איתה, שאל לשלומה, הציע עזרה והתנצל. במהלך האירוע אף שאל לשמה של האישה אך זו סירבה להגיד לו ובקשה ללכת משם.

   

  זוהר יעקבסון, הסוכנת של לוי, אישרה כי היה מעורב בתאונה: "זהו ביש מזל, התנגשות קלה במתחם הבימה על המדרכה. האישה קיבלה טיפול לפציעה קלה בשריר ושוחררה לביתה, וכמו תמיד עם יהודה הם אפילו הספיקו להתיידד".

   

  לפני כמעט שנה נפצעה רעייתו של לוי, שלומית מלכה, לאחר שהחליקה ונחבלה במהלך נסיעה על קורקינט חשמלי בשדרות רוטשילד בתל-אביב. בהתחלה נמסר כי מצבה קשה, אבל בהמשך השתפר מצבה והיא שוחררה תוך כמה ימים מבית החולים איכילוב, לשם פונתה.