סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  "אנג'לינה ג'ולי מעולם לא ביקשה דמי מזונות מבראד פיט"

  השחקנית הגישה לבית המשפט מסמכים בהם נכתב שבעלה לשעבר לא שילם דמי מזונות במשך שנה וחצי, אולם מסמכים שהוא הגיש מציירים תמונה אחרת לגמרי

  מיטל קויפמן

  צילום: gettyimagesלא נחים. בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: gettyimages)

   

  אתמול (ג') דווח ברשת NBC שאנג'לינה ג'ולי (43) הגישה לבית המשפט בלוס אנג'לס מסמכים בהם נכתב שבראד פיט (54) לא שילם לה דמי מזונות משמעותיים כבר שנה וחצי. הערב (ד') מסר פיט את הגרסא שלו לאירועים ומקורביו סיפרו לאתר אס וויקלי שהוא המום מההאשמות שג'ולי הטיחה בו.

   

  "בכל שלב בהליך הגירושים, בראד תרם כלכלית לטובתם ורווחתם של הילדים שלו ושל אנג'לינה. היא לא ביקשה ממנו לשלם לה דמי מזונות בשום שלב בתהליך. הוא סיפק לילדים כל דבר שהיו זקוקים לו ושילם על סידורי האבטחה שלהם, כולל שומרי ראש, מאז הפרידה".

   

  צילום: AFPורק הילדים תקועים באמצע (צילום: AFP)

   

  לפי רשת NBC, פיט הגיש מסמכים לבית המשפט בהם פירוט של סכומי הכסף שהוציא על ג'ולי וילדיהם המשותפים. על פי הפירוט, פיט עזר לג'ולי לרכוש בית חדש ושילם לה שמונה מיליון דולרים. בנוסף, הוציא יותר מ-1.3 מיליון דולרים לטובת הילדים מדוקס (16), פאקס (14), זוהרה (13), שיילו (12), והתאומים ויויאן ונוקס (10).

   

  רבים תהו למה ג'ולי, ששווה 160 מיליון דולרים, מתעקשת לקבל דמי מזונות מבעלה לשעבר. הדוברת של השחקנית מסרה למגזין "People" שהבקשה שלה "נועדה לספק סגיר לנישואים ולהבהיר את הדרך שלהם אל הפרק הבא בחייהם, כמו גם לאפשר לה ולבראד להתחייב מחדש לילדיהם בהורות משותפת". האם סאגת הגירושים תגיע לסיומה בקרוב? כנראה שלא, אבל נמשיך לעקוב.

   

  משפחת פיט-ג'ולי בימים יפים יותר