סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  צפו: יהודה לוי מגיב לתאונה שעבר

  לראשונה מאז שיהודה לוי פגע קלות באישה כשרכב על קורקינט חשמלי, קלטנו את השחקן המפורסם מטייל עם הכלב וביקשנו ממנו לספר לנו מה שלומו ומה שלומה. זה מה שהיה לו להגיד

  Pplus

   

   

  לפני שבוע בדיוק, פורסם כי יהודה לוי פגע באישה אחרת בעודו נוסע על הקורקינט החשמלי שלו ליד תיאטרון "הבימה" בתל אביב. האישה נפצעה קלות ולפי עדי ראייה שהיו במקום, השחקן המפורסם היה נסער. טוב, אי אפשר להאשים אותו כשרק שנה לפני כן, מטרים ספורים משם, אשתו שלומית מלכה נפצעה כשרכבה אף היא על קורקינט חשמלי. בינינו, יש עוד כלי רכב, יש מצב שזה פשוט לא בשבילכם.

   

  אחרי כמה ימים שלקח לעצמו להתאושש, תפסנו הבוקר (ב') את לוי, כשהוא מטייל בשדרה שליד ביתו עם הכלב בונו. למרבה ההפתעה, האיש החשוב מאוד לא שמח לראות את מצלמת המדור כמו שאנחנו שמחנו לראות אותו, וישר התחיל להתעסק עם הטלפון כאילו הוא לא רואה אותנו. אבל מה לעשות שאנחנו העברנו שבוע שלם בדאגה והיינו חייבים לדעת מה שלומו. אז מה היה לו להגיד? צפו בוידאו בראש הכתבה (או גללו למטה).

   

  צילום: מוטי לבטון"מאמי תדליקי לי את הבוילר, אני תכף עולה". יהודה לוי מטייל (צילום: מוטי לבטון)

  צילום: מוטי לבטון"שיט, מקווה שהוא לא קלט אותי"

  אז למרות ניסיונותיו של יהודה לוי שלא להתייחס למצלמה, הוא עדיין מנומס, וכששואלים אותו שאלה ישירה, הוא עונה. "הכל בסדר, האישה בסדר, אנחנו מתחבקים ומתנשקים". ובמקרה ותהיתם אם אנחנו היחידים שהתעניינו בשלומו, עוברת אורח גם תהתה איך הוא אחרי התאונה. אמרנו לך שזה הכל מאהבה, יהודה.


  צילום: מוטי לבטון"טוב נו, נרים את הראש ונגיד שלום. אבל בלי לחייך!"

  צילום: מוטי לבטון"נו, שמישהו יסמס לי כבר משהו"

  צילום: מוטי לבטון"יאללה בונו, סיימנו פה"

   

  צילם וכסס את כל הציפורניים מדאגה בשבוע הזה: מוטי לבטון