מעושרת: גל גדות ברשימת השחקניות הכי מרוויחות בהוליווד

הוונדר וומן הישראלית היא המצטרפת החדשה היחידה לרשימה, והרוויחה השנה 10 מיליון דולר . מי שדורגה במקום הראשון היא סקרלט ג'והנסון, שהרוויחה לא פחות מ-40.5 מיליון דולר

ynet
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

ברכות למצטרפת החדשה לרשימת השחקניות המרוויחות ביותר בהוליווד - גל גדות. על פי הרשימה, שפורסמה במגזין פורבס, גדות ממוקמת במקום העשירי והרוויחה בשנה החולפת 10 מיליון דולר. השחקנית המרוויחה ביותר היא סקהרלט ג'והנסון, שכיכבה השנה בסרט "הנוקמים: מלחמת האינסוף" של מארוול, ושלשלה לכיסה 40.5 מיליון דולר - בכך הדיחה ג'והנסון מראש הרשימה את אמה סטון, שבשנה שעברה דורגה במקום הראשון ואילו השנה לא נכללת כלל ברשימה.

 

הקפיץ את ג'והנסון למקום הראשון. "הנוקמים: מלחמת האינסוף" 

 

שנייה בטבלה ממוקמת אנג'לינה ג'ולי, עם 28 מיליון דולר, זאת תודות לסרט "מליפיסנט 2" בכיכובה, שייצא לאקרנים ב-2020. אחריה ג'ניפר אניסטון, שהרוויחה השנה 19.5 מיליון דולר ובשנה שעברה דורגה במקום השני, ובמקום הרביעי, מי שב-2016 דורגה ראשונה בטבלה - ג'ניפר לורנס עם 18 מיליון דולר.


עוד נמצאות ברשימה: ריס ווית'רספון (16.5 מיליון דולר), מילה קוניס (16 מיליון דולר), ג'וליה רוברטס (13 מיליון דולר), קייט בלאנשט (12.5 מיליון דולר) ומליסה מקארת'י (12 מיליון דולר). גדות, שכאמור ממוקמת במקום העשירי, היא המצטרפת החדשה היחידה לרשימת עשר השחקניות המרוויחות ביותר בשנה החולפת.