סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  עולים שלב: ניב סולטן ומאור שוויצר עוברים לגור יחד

  השחקנית היפה ובן זוגה השחקן השכילו להבין שחבל על כל רגע והחליטו לעלות שלב ולעבור לגור יחד. כמובן שהשניים לא ויתרו על החלק הכיפי של המעבר והלכו יחד לבחור ריהוט חדש. שיהיה בהצלחה!

  בר זגה

  צילום: נשמות טובותהכי מרגש! ניב סולטן ומאור שווייצר

   

  אין כמו לפתוח את השבוע החדש עם בשורות משמחות, והפעם, מי שאחראיים על כך הם השחקנית ניב סולטן ובן זוגה, השחקן מאור שוויצר, שמנהלים זוגיות צמודה בחצי שנה האחרונה. השניים, שהשכילו להבין שחבל על כל רגע, החליטו לעלות שלב ולעבור לגור יחד. מזל טוב!

   

  לטובת אלה שפחות בקיאים נשמח להזכיר שסולטן ושוויצר הכירו על הסט של סדרה מוכרת בכיכובם, שם גילמו השניים זוג המנהלים מערכת יחסים מורכבת. לשמחתנו, במקרה הזה המציאות הרבה יותר קלה ובני הזוג צפויים לעבור לדירה חדשה במרכז תל אביב ממש בשבועות הקרובים. רגע לפני המעבר המרגש, פגשנו את השניים ביום שישי האחרון בחנות "מחסני הנמל" ביפו, בזמן שהם בוחרים רהיטים חדשים ואיך לא - נראים מרוצים ומאוהבים. אל תשכחו להזמין אותנו לחנוכת בית, כן? 

   

  אם הייתם צריכים עדות לקשר הרציני בניהם, קשר רומנטי זקפץ ממסך הטלויזיה גם אל החיים האמיתיים אז קבלו: השחקנים מאור שוויצר וניב סולטן יעברו לגור יחד בסוף החודש תחת קורת גג אחת ברחוב רמברנט במרכז תל אביב. השניים בילו ביום שישי האחרון במחסני הנמל ביפו ובחרו רהיטים לבית החדש. בשלב מסוים שויצר הרים ידיים ונתן לסולטן לבחור.


  צילום: נשמות טובות"מאמי מה אתה אומר על הנרות הריחניים?"

  צילום: נשמות טובות"תחזירי למקום.."

  צילום: נשמות טובות"צלם אותי כאילו אני לא רואה"

   

  צילום: נשמות טובות"אתה היום שוטף כלים" (צילום: נשמות טובות)

  צילום: נשמות טובות"מאמי, לא לשכוח את הזבל" (צילום: נשמות טובות)

  צילום: נשמות טובותהם יודעים שהם לא נשארים לגור כאן, כן?

   

  צילום: נשמות טובות