סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  ניחוח בוליוודי: מסיבת האירוסים של ניק ג'ונאס ופריאנקה צ'ופרה

  אליל הבנות וארוסתו, השחקנית ומיס עולם לשעבר, חגגו את אירוסיהם במומבאי. כמובן שבהתאם למסורת ההודית החגיגות כללו תלבושות צבעוניות, ריקודים, פרחים ותפילות. מזל טוב, חמודים!

  ענבל חננאל

  צילום: אינסטגרםחיים בסרט הודי. פריאנקה צ'ופרה וניק ג'ונאס (צילום: אינסטגרם)
   

   

  בזמן שאת סוף השבוע האחרון אנחנו העברנו במקומות ממוזגים ונמנענו בכל דרך אפשרית מהחום הכבד, יש מי שהעביר את הסופ"ש בצורה קצת יותר צבעונית ומהנה, נגיד כמו במקרה של ניק ג'ונאס (25) וארוסתו, השחקנית ומיס עולם לשעבר, פריאנקה צ'ופרה (36), שחגגו את אירוסיהם יחד עם המשפחה. אגב, השוס האמיתי זה הלוקיישן - מומבאי, הודו.

   

  אמש (ש') חגגו הזוג הצעיר את אירוסיהם לפי המסורת ההודית, שזה אומר שלל תלבושות הודיות צבעוניות, פרחים והמון ריקודים. השניים הטיסו את משפחתו של ג'ונאס למומבאי, שם נפגשו והכירו את משפחתה של צ'ופרה לראשונה. ואם נשפוט לפי התמונות - הקליק היה מהיר ומושלם.

   

  צילום: אינסטגרםאנחנו הכי מקנאים, ברצינות (צילום: אינסטגרם)

   

  צ'ופרה, שלא יכלה להתאפק (ובצדק) העלתה תמונות לחשבון האינסטגרם שלה וכתבה: "זו הדרך היחידה לעשות את זה... עם כל המשפחה ועם אלוהים", ואילו ג'ונאס, שהפציץ גם הוא עם שלל תמונות שמחות, כתב: "תפילות, משפחה ואהבה לתחילת הדרך החדשה".

   

  הוריו של ג'ונאס, שטסו את כל הדרך הארוכה בשביל החגיגות, מיהרו להשתלב באווירה ולבשו גם הם את החליפות המסורתיות. "אנחנו כל כך מאושרים מאירוסיהם של הבן שלנו", צייצו הוריו של ג'ונאס בחשבון הטוויטר, והוסיפו: "אנחנו מקבלים את פריאנקה למשפחה שלנו עם המון התרגשות ואהבה". כמובן שגם אחיו הגדול והחלק השני של הצמד "האחים ג'ונאס", ג'ו (29), העלה תמונה של הזוג המאורס וכתב: "אני לא יכול להיות יותר מאושר מזה בשביל אחי. פריאנקה, ברוכה הבאה למשפחה, אנחנו אוהבים אותך".  

   

  צילום: אינסטגרםמשפחה, אהבה ותפילות (צילום: אינסטגרם)

   

  כזכור, בחודש יולי האחרון ג'ונאס הציע נישואים לצ'ופרה אחרי חודשיים של זוגיות בלבד. אז נכון, השניים הכירו כבר לפני יותר משנה אך החלו לצאת ברצינות רק בחודש מאי האחרון ויצאו לאור, לראשונה, כשצעדו יחד על השטיח האדום במט גאלה בניו יורק. אגב, זה הזמן להזכיר שגם אחיו הגדול של ניק, ג'ו, הציע נישואים לבת זוגו, סופי טרנר (22), בחודש אוקטובר האחרון. אז תגידו, יש מצב לדאבל וודינג או שאתם פחות בעניין?

   

   

  צילום: אינסטגרםהכי למסגר! (צילום: אינסטגרם)

  צילום: אינסטגרםמזל טוב, חמודים (צילום: אינסטגרם)

  צילום: אינסטגרםמסורת זו מסורת (צילום: אינסטגרם)

  צילום: אינסטגרםעוד תמנוה שחובה למסגר (צילום: אינסטגרם)

  צילום: אינסטגרםשני הפאפות (צילום: אינסטגרם)

  צילום: אינסטגרםפאן במקסימום! (צילום: אינסטגרם)