סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  אלי זרקה: "התאהבתי מאוד באביבית. בזכותה שרדתי בבית"

  יוצא "האח הגדול", אלי זרקה, לא מתחרט על שום דבר שקרה בבית וממש לא חושב שהוא הגזים. הוא גם מודה שאם לא אביבית בר זוהר אין שום סיכוי שהיה שורד ומתייחס אליה כמו אחותו. פגשנו את הדייר הפרובלמטי של העונה בצילומי השער למגזין "פנאי פלוס" ושמענו מה הוא חושב על יתר הדיירים, מי צריך לזכות ומה התוכניות לעתיד. צפו

  יוני פרוים
  (צילום: חגי דקל | עריכה: גלעד ילון)

   

  הצרות באילת, האירוסים שביטל, היציאה מהמשבר לחיים החלומיים בקוסטה ריקה, השהות הסוערת בבית האח - שבמסגרתה היה חלק דומיננטי מהסכסוכים הקולניים ביותר של העונה, כולל סכסוך אחד שגלש לפיזיות ובסופו הודח דייר אחר - והאדם שהוא היה רוצה לראות כזוכה העונה הזאת: אלי זרקה הגיע מגן העדן הפרטי שלו לסיר הלחץ המוטרף של "האח הגדול" (רשת 13) והוציא את עצמו בזמן, לפני שהוא מאבד את זה סופית. עכשיו הוא מדבר על הכל.

   

  צילום: דניאל אלסטר"לא מפסיק לצחוק על קטעים שאני רואה". אלי זרקה (צילום: דניאל אלסטר)
   

   

  עם הכניסה ידעת שאתה עלול להגיע למקומות של עימות שם? שאתה עלול להתפרץ?

  "בטח. בדרך כלל אני לא צריך להתמודד עם זה כי אני חי במקום מאוד שקט ושלו. 'פורה וידה' קוראים לזה - 'חיים טהורים'. שמע, כולנו בני אדם. בכולנו יש צדדים פחות יפים של עצבים והתפרצויות. נכנסתי כי רציתי לעבור את החוויה. ברגע שנגמרה לי הבטרייה, ברגע שלהיות שם הפך רק להישרדות, החוויה נגמרה מבחינתי. ברור שרציתי להגיע לגמר כי באתי עם האמת שלי ועם הדוגרי, אבל הפאן הלך לאיבוד וזה כבר לא הרגיש טוב".

   

  היו סימנים מטרימים שהגיעו מים עד נפש.

  "כן. אבל היו גם דברים טובים. שמע, פגשתי שם חברה מדהימה - אביבית בר זוהר, שקיבלה את מי שאני, וזה היה הדדי. החיבור בינינו היה מאוד חזק. ממש רציתי להיות שם בשבילה, וזה גם מה שעשיתי, עד גבול היכולת שלי. בן אדם צריך לדעת לטפל בעצמו ולהיות מודע לגבולות שלו".

   

  הייתה הרגשה שאתה על סף פיצוץ, ושפיצוץ שלך ייגמר לא טוב.

  "לגמרי. אתה לא רוצה לצאת על שתיים וחצי נשים שיש שם, אתה לא יכול להתבטא יותר מדי. גם מה שיש לך להגיד... כל דבר יוצר שם אש כבדה. יש לי משפחה בחוץ. לא רציתי שיראו אותי ככה, וגם לא רציתי בעצמי להיות במקום הזה".

   

  מה היית עושה אחרת?

  "הייתי מנסה להיות יותר מאופק, להביא את עצמי למקום של רוגע. בריב עם סימה, למשל. זה היה ריב שלא היה שייך לי, אלא לאביבית".

   

  הראיון המלא עם אלי זרקה בגיליון פנאי פלוס החדש - עכשיו בדוכנים!

   

  צילום: דניאל אלסטר"לפני שנכנסתי לבית היה לי אנטי לאביבית" (צילום: דניאל אלסטר)

   

  צילום: דניאל אלסטרזה אני, זו הסיטואציה וככה התמודדתי" (צילום: דניאל אלסטר)

  צילום: דניאל אלסטר"הייתי מתבייש אם הייתי נשאר בבית" (צילום: דניאל אלסטר)