סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  סלפי וילקוט: נועה קירל מתכוננת לחזרה ללימודים

  הזמרת וכוכבת הנוער, נועה קירל, הגיעה לחנות כדי לרכוש ציוד לשנת הלימודים החדשה שתיפתח בעוד קצת פחות משבועיים ובין בחירת ילקוט להתלבטות בין מרקרים, היא הצטלמה עם מעריצים נרגשים. יום רגיל בסך הכל

  בר זגה

  צילום: אמיר יעקוביממש כמו כל טינאייג'רית אחרת. סתם, לא. נועה קירל

   

  החופש הגדול יסתיים ממש בעוד רגע, ובין מיליוני הילדים ובני הנוער שישובו לספסל הלימודים תהיה גם הזמרת נועה קירל, שתחזור לשנה האחרונה שלה במערכת החינוך ותסמן וי על 12 שנות לימוד. כידוע, לקירל אין ממש חופש גדול כמו לחבריה לספסל הלימודים, שישנו עד מאוחר ושיחקו פורטנייט. היא הייתה עסוקה בעיקר בהופעות, צילומים ועבודה קשה כשבין לבין, היא גם הספיקה לעבור פרידה מהדוגמן ברק שמיר.

   

  אז קצת לפני האחד בספטמבר, התאריך השנוא ביותר בלוח השנה למי שגילו מתחת ל-18, הזמרת קפצה לחנות הפופ אפ של מותג התיקים ג'נספורט ורשת קרביץ, לה היא משתמשת פרזנטורית בשנים האחרונות. קירל, שהגיעה למקום עם אביה ועם הסוכן האישי, הצטיידה בכלי כתיבה ומחברות ודיגמנה עליצות אופיינית למי שחוזר לשנת לימודים אחרונה. בניגוד לבני נוער רגילים אחרים שנכנסים, מתלבטים ומושיטים את כרטיס האשראי של ההורים, קירל הצטלמה עם מעריצים שהגיעו גם הם לרכוש ציוד וזיהו את הכוכבת האהובה. בהצלחה בלימודים!


  צילום: אמיר יעקוביאטרקציה בחנות של כלי כתיבה (צילום: אמיר יעקובי)

  צילום: אמיר יעקובי"בשבילי רק ספירלה"

   

  צילום: אמיר יעקובישנה חדשה - מרקר חדש

  צילום: אמיר יעקובירואים שקשה לה לבחור

   

  צילום: אמיר יעקובי