סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  יהודה ושלומית על תקריות הקורקינט: "ממליצים לישון עם קסדה"

  בני הזוג היפים, יהודה לוי ושלומית מלכה, התייחסו בהתלוצצות לתקריות הקורקינט שלהם מהשנה האחרונה והזהירו שאין להם כוונה להחליף אמצעי תחבורה בשלב זה. פגשנו אותם באירוע השקה לבושם איטלקי חדש ושאלנו אותם (ואת החברים שלהם) על איטליה, על התוכניות לחג ועל נסיעה בטוחה. צפו

  בר זגה

   

  איטליה, ארץ המגף שהביאה לנו את הפיצה, הפסטה, הטירמיסו (מתנצלים, הכתב היה רעב!) ידועה כמובן גם בבתי האופנה האיטלקים המשובחים שלה. אחד מהם, רוברטו קוואלי שמו, בחר דווקא בישראל להשיק אמש (ג') את הבושם החדש שלו Florence בצ'אפל בר במלון Jaffa החדש ביפו.

   

  הסיבה? מובילת הקמפיין העולמי היא לא אחרת מדוגמנית העל שלנו - שלומית מלכה, שאף תצא בקרוב לאירועי השקה נוספים ברחבי העולם ותביא לנו עוד קצת גאווה לאומית. מלכה הגיעה יחד עם בעלה, השחקן יהודה לוי והשניים לא הפסיקו להתחבק ולהתנשק. כזכור, לפני כשבועיים וחצי לוי עשה תאונה קלה עם הקורקינט שלו ופגע קלות בהולכת רגל בתל אביב, כל זאת כשנה לאחר התאונה של אשתו שלומית, שהחליקה עם הקורקינט בשדרות רוטשילד (לא רחוק ממקום התאונה של לוי).

   

  צילום: ענת מוסברגבלי קסדה. יהודה לוי ושלומית מלכה (צילום: ענת מוסברג)

   

  קפצנו לפרגן לדוגמנית על הקמפיין החדש ולשאול אותה מה החיבור שלה לאיטליה (שם גם קיבלה את הצעת הנישואים), מה הטיפים שלה למי שעוד לא ביקר שם והאם לא כדאי שהיא ויהודה יעברו לכלי תחבורה אחר?

   

  עוד הגיעו לאירוע החברות הטובות של כוכבת הערב: לירן כוהנר (בחודש תשיעי!), שביט ויזל, יערה בנבנישתי, מאיה ורטהיימר ודלית רצ'שטר וגם הסוכנת הצמודה אלינור שחר, מייקל לואיס, אברהם טלסתיו סטרשקו וארבל קינן. בתוכנית האמנותית של הערב: הופעה פרטית של מארינה מקסימיליאן מהקומה השנייה של הבר שהיה בעברו כנסייה. חוויה אלוהית.

   

  צפו בוידאו בראש הכתבה.

   

  צילום: לנס הפקותעושה לנו כבוד בכל העולם. מלכה


  צילום: ענת מוסברגאיפה כל החברות שלך? כאן! מימין לשמאל: לירן כוהנר, שביט ויזל, שלומית מלכה, יערה בנבנישתי, ליקי רוזנברג, מאיה ורטהיימר ודלית רצ'שטר

  צילום: ענת מוסברגבלתי נפרדים (צילום: ענת מוסברג)

  צילום: ענת מוסברגמפזזת בחודש תשיעי. לירן כוהנר (צילום: ענת מוסברג)

  צילום: ענת מוסברגהכי ניחוח איטלקי. סתיו סטרשקו וארבל קינן

   

  צילמה ועשתה הסבה לדיילת בשמים: ענת מוסברג