סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  חזרת פתאום: בן אפלק נכנס לגמילה

  השחקן בן אפלק, שעבר גמילה מאלכוהול בשנה שעברה, נרשם מרצון לטיפול לאחר שחזר לצרוך אלכוהול. מי שעומדת לצידו היא לא אחרת מאשר האקסית ג'ניפר גארנר, שהסיעה אותו לקבל טיפול

  מיטל קויפמן

  צילום: Splashnewsבדרך לגמילה. ג'ניפר גארנר ובן אפלק (צילום: Splashnews)

   

  אתרי רכילות מעבר לים מדווחים שהשחקן בן אפלק (46) אושפז אתמול (ד') במכון לגמילה מאלכוהול. אתר TMZ דיווח שמי שעזרה לאפלק היא פרודתו ג'ניפר גארנר, שהגיעה לביתו והתחננה בפניו שיקבל עזרה. אפלק הסכים, והשניים עזבו יחד את הבית ונסעו למכון גמילה.

   

  מקורב לשניים סיפר לערוץ E! שאפלק ידע כי הוא זקוק לעזרה. "הוא סיפר לג'ן שהוא חזר לשתות ולא התנגד לגמילה. הוא ביקש ממנה שתיקח אותו, והיא רוצה להיות שם בשבילו ברגעים הקשים". ההידרדרות במצבו של אפלק הגיעה לאחר שנתפס מבלה עם דוגמנית פלייבוי ובמקביל סיים את מערכת היחסים שניהל עם לינדזי שוקוס בשנה האחרונה.

   

  צילום: Gettyimagesעדיין ביחסים טובים. אפלק וג'ניפר גארנר (צילום: Gettyimages)

   

  השחקן נרשם למכון גמילה בשנת 2001, וחזר אליו גם בשנה שעברה. אפלק כתב פוסט ארוך ומרגש בחשבון הפייסבוק שלו, והודה שאושפז כדי לטפל בבעיית השתייה שלו: "השלמתי טיפול עבור התמכרות לאלכוהול, משהו שהתמודדתי איתו בעבר ואמשיך לעמוד מולו. אני רוצה לחיות את חיי במלואם ולהיות האב הכי טוב שאני יכול. אני רוצה שהילדים שלי ידעו שאין בושה בקבלת עזרה כשאתה זקוק לה, ולהיות מקור לכוח עבור כל מי שנמצא שם וצריך עזרה אבל מפחד לקחת את הצעד הראשון. אני בר מזל שיש לי את אהבת משפחתי וחבריי, כולל שותפתי להורות, ג'ן, שתמכה בי ודאגה לילדינו כשהייתי צריך לעשות את העבודה שלי. זהו הצעד הראשון מני רבים לעבר התאוששות חיובית".

   

  Evan Agostini/Invision/AP  גיבור על של ממש (Evan Agostini/Invision/AP )