סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  חזון אחרית הימים: בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי הגיעו להסכם משמורת זמני

  אחרי הכפשות, דרמות ומאבקים מכוערים על דמי מזונות, אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט הגיעו להסכם זמני לגבי משמורת על הילדים, שאפילו קיבלו אישור לבלות עם פיט את ימי החופש האחרונים. אז מה, יש סיכוי שהסיפור הזה יסתיים בטוב?

  ענבל חננאל

  צילום: gettyimagesדי, מספיק כבר. בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: gettyimages)

   

  לפעמים נדמה לנו כי פרשת הגירושים של אנג'לינה ג'ולי (43) ובראד פיט (54) לא תסתיים לעולם, באמת. ככל שהשנים עוברות ככה מתווספות עוד דרמות ובחודש האחרון נאבקים השניים סביב תשלום מזונות. אתמול (ד') פורסם באתרים מעבר לים כי בשעה טובה ומוצלחת פיט וג'ולי חתמו על הסכם משמורת זמני על הילדים. ממש חזון אחרית הימים.

   

  "הסדר המשמורת הוסכם על ידי שני הצדדים לאחר המלצתו של יועץ אישי של השניים", כך סיפר מקורב לזוג לאתר Us Weekly, והוסיף: "אנג'לינה עוזרת לילדיהם להנות מהימים האחרונים של הקיץ, רגע לפני שהם חוזרים ללימודים, יחד עם אביהם".  

   

  צילום: MEGAהכל בשביל הילדים (צילום: MEGA)

   

  כזכור, בתחילת החודש דווח ברשת NBC כי במסמכים שהגישה ג'ולי לבית המשפט בלוס אנג'לס, נכתב שפיט לא שילם דמי מזונות משמעותיים בשנה וחצי האחרונות. "לבראד הייתה מחויבות כלפי ילדיו, אולם מיום הפרידה הוא לא שילם כמעט כלום. לפי החומרים שהוגשו, הוא לא שילם באופן סדיר את הוצאות הילדים מעל לשנה וחצי", כך כתבה סמנת'ה בליי דג'ין, עורכת דינה של ג'ולי.

   

  כמובן שיום אחרי שרשת NBC פרסמה את מה שנכתב במסמכיה של ג'ולי,פיט מיהר להכחיש את ההשמצות, לטענתו, מצידה של אשתו לשעבר: "בראד המום מההאשמות של ג'ולי", כך מסרו מקרוביו של השחקן לאתר USף והוסיפו: "בכל שלב בהליך הגירושים, בראד תרם כלכלית לטובתם ורווחתם של הילדים שלו ושל אנג'לינה. היא לא ביקשה ממנו לשלם לה דמי מזונות בשום שלב בתהליך". אתם זוכרים שיש פה שישה ילדים מעורבים, כן? מדוקס (17), פאקס (14), זוהרה (13), שיילו (12), והתאומים ויויאן ונוקס (10). סתם, למקרה ששכחתם.

  gettyimagesמי ייתן והפרשה הזו תסתיים (gettyimages)