סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  טופ טן: אדי מרפי צפוי להפוך לאב בפעם העשירית

  על פי דיווחים שמגיעים מעבר לים, השחקן שלא שמע על אמצעי מניעה יהפוך לאב בפעם העשירית מחברתו פייג' בוצ'ר, שנצפתה כשהיא מנסה להסתיר בייבי באמפ

  מיטל קויפמן

  APאולי תפסיק? אדי מרפי (AP)

   

  ימים עוברים, עונות מתחלפות, אולם יש דברים שלא משתנים לעולם. נניח, העובדה שבגילו המופלג אדי מרפי לא למד להשתמש באמצעי מניעה, ובגיל 57 הוא מצפה לילדו העשירי.

   

  אתרי רכילות מעבר לים דיווחו שהשחקן וחברתו פייג' בוצ'ר (39) מצפים לילד משותף. השמועות החלו לצוץ לאחר שבוצ'ר צולמה כשהיא מנסה להסתיר את מה שנראה כמו בטן היריונית. השניים הביאו יחד בת לפני כשנתיים. אז מאיפה כל הילדים האחרים של מרפי? תוציאו דף ועט, זה הולך להיות מסובך.

   

   

  בניו של מרפי אריק וכריסטיאן נולדו משתי מערכות יחסים שניהל עם שתי נשים שונות בשנות ה-80. בשנת 1993 נישא לניקול מיטשל, והשניים הספיקו להביא לעולם חמישה ילדים לפני שהתגרשו בשנת 2005. בסמוך לגירושים, החל השחקן לצאת עם מלאני בראון מלהקת ה"ספייס גירלס". הזמרת נכנסה להיריון וילדה בת, אנג'ל, אולם מרפי מסרב בתוקף להכיר בקיומה למרות שבדיקות הוכיחו שהוא אביה הביולוגי. בשנת 2016 זוגתו הנוכחית הביאה בת לעולם וכעת, כך נראה, הם מתכוננים להגעתו של הילד העשירי. אולי זה הזמן לבקר במרכז לתכנון משפחה.

   

  APמזל טוב? מרפי ופייג' בוצ'ר מצפים (AP)