סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  אהבה באוויר: נעמי ווטס ובילי קרודופ צמודים

  השחקנית היפה ובן זוגה בשנה האחרונה, בילי קרודופ, נצפו בסוף השבוע האחרון כשהם מחזיקים ידיים ומחליפים מבטים חולמניים. אגב, נעמי, בילי סיפר לך שהוא עזב את בת זוגו, מרי לואיז פארקר, בחודש השביעי להריונה ועבר לנהל רומן עם קלייר דיינס? סתם, שתדעי לאן את נכנסת

  ענבל חננאל

  צילום: Megaצמודים. נעמי ווטס ובילי קרודופ (צילום: Mega)

   

  בגדול, אנחנו ממש אוהבים זוגות חדשים, באמת. אבל במקרה הזה אנחנו מודים שהחסרנו לרגע פעימה, ולא בגלל שאנחנו לא מפרגנים - ממש לא, אנחנו רק דואגים לנעמי ווטס (49), שבימים אלה מטפחת זוגיות עם השחקן בילי קרודופ (50). ולמה אנחנו דואגים? טוב ששאלתם. השחקן, אין נאמר, הוכיח את עצמו כדוש גדול מאוד בעבר.

   

  ווטס וקרודופ הכירו על סט הצילומים של הסדרה Gypsy ושם נרקם הרומן. השניים אמנם חשפו את הזוגיות רק ביולי האחרון אך למעשה מבלים יחד כבר למעלה משנה. עד כאן הכל טוב ויפה אבל לטובת אלה שפחות בקיאים אנו נשמח לתת תקציר מסכם על עברו הרומנטי של קרודופ. שימו לב, זה הולך להיות מכוער.

  צילום: Megaככה, בלי קסדה? (צילום: Mega)

   

  בשנת 1996 החל קרודופ לצאת עם מרי לואיז פרקר. השניים ניהלו מערכת יחסים יציבה וצמודה עד שנת 2004, אז הכיר את קלייר דיינס על סט הצילומים של הסרט "המין היפה". אגב, זה הזמן לציין שבאותה תקופה לואיז פרקר הייתה בחודש השמיני להיריונה. קרודופ הכחיש כי עזב את בת זוגו לשעבר לטובת דיינס וטען שהשניים החלו לצאת רק לאחר הפרידה אך כמובן שאיש לא האמין לגרסה הלא אמינה.

   

  שנתיים לאחר מכן, בדצמבר 2006, נצפתה דיינס כשהיא מבלה עם השחקן יו דנסי, מה שהכעיס מאוד את קרודופ והוביל לפרידה של השניים. רגע, אין איזה פתגם כזה שאומר שהבוגד מנבגד פטור או משהו?

   

  צילום: Gettyimagesמבסוט מעצמו. קורדופ (צילום: Gettyimages)

   

  לגבי ווטס, עברה הרומנטי כולל בעיקר את השחקן ליב שרייבר (50). השניים החלו לצאת יחד בשנת 2005, התארסו ארבע שנים לאחר מכן, בשמת 2009 והביאו יחד שני בנים: אלכסנדר (11) וסמואל (9). השניים הודיעו כי הם מתגרשים בשנת 2016 ומאז שרייב מנהל מערכת יחסים צמודה עם טיילור נייסן, בלונדינית אלמונית צעירה בת 26. 

   

  צילום: Gettyimagesבהצלחה עם זה. ווטס (צילום: Gettyimages)